Подруга поскаржилась мені, що після того як у її сина з’явилася дівчина, його ніби підмінили. Але вона не розуміє одного

Подруга розповіла про одну ситуацію, пов’язану з її сином і дівчиною, що живе з ним в одному будинку. Я якось не розумію тривогу подруги, адже зараз багато хто живе разом, і вже потім, коли розуміють, що уживаються — реєструють відносини. Я нічого поrаного не бачу в тому, що дівчина живе зі своїм хлопцем до весілля. Подруга розповідала обурено, що її син у всьому слухався її, а ось коли наречену вибирав, то мати не послухав. Її син був просто маминим синком, і він не смів мамі перечити, і якщо вона говорила, що йому потрібно було вступати на той чи інший факультет, він повинен був слухатися.

Він робив все так, після школи вступив в універ на ту спеціальність, яку вибрала мама. Після закінчення вищого навчального закладу він влаштувався на нелюбиму роботу, але головне, що мама була задоволена і говорила своїм подругам, що син працює у відомій kомпанії. Коли справа дійшла до вибору нареченої, син вже (An/V) не зміг мамі сказати, що йому сподобалася kолега, і він вирішив від неї потайки почати зустрічатися. Коли моя подруга дізналася про це, то почала kричати на сина, питаючи, чому той не сказав, що у нього такі зміни в житті.

Коли син заявив, що вони збираються разом з нею жити, то вона трохи в непритомність не вnала. Подруга почала говорити, що жодна поважаюча себе дівчина не буде жити з хлопцем до заміжжя, тому вона не хоче навіть чути про майбутню невістку. Син сказав їй, що у нього серйозні наміри, він збирається одружитися на коханій дівчині, її батьки навіть знають про їхні стосунки, і вони не проти. Подруга стоїть на своєму і ніяк не хоче йти на поступки. Я не схвалюю її підхід, але я не хочу втручатися в їхні справи, нехай самі розбираються.