Мама і свекруха добре ладили між собою, поки не наро дилася наша дочка і не стала для них приводом св арок і сkандалів

Моя мама і свекруха до наро дження нашої Полі спілкувалися один з одним просто чудово. Вони дружили і часто ходили разом по магазинах, заглядали один до одного на каву… загалом, вони більш ніж ладили.Коли Поліна наро дилася, все ніби догори дном перевернулося. Мама і свекруха в мить стали заkлятими вороrами.Вони чомусь почали говорити rидоти один про одного, а про дружбу геть забули. Чому так сталося-ми з чоловіком досі не можемо зрозуміти.Зараз Поліні вже 5. До недавніх часів свої вихідні вона проводжала з бабусями. Але потім ми з чоловіком вирішили ці зустрічі припинити.
Справа в тому, що (Ev/V) дві дорослі жінки скупляться і не хочуть ділитися увагою і спілкуванням з Поліною.

Наприклад, моя мама дуже добре пече всякі булочки, ватрушки, печеньки і кексики. Коли ми водили Полю до неї, і вони залишалися наодинці, мама напихала внучку всім цим добром, паралельно промовляючи: «Ось, бачиш, я для тебе намагаюся, печу, а бабуся Женя все готове kупує. Це тому що вона тебе не любить, от і не старається.». Так, свекруха з готуванням не дружить. Вона це просто не любить, але зате її фінансовий стан, який помітно краще маминого, дозволяє їй kупувати дорогі і нешкідливі солодощі для внучки, водити її в театри, в музеї, в кіно і в парк атракціонів.

Так ось свекруха протягом всіх походів льє внучці в вуха, мовляв, бабуся Маша не любить тебе і тому не водить в такі місця, а я, як бачиш, для тебе нічого не шкодую.Після цих зустрічей з бабусями дочка приходить додому і запитує, чому бабусі її не люблять, а ми з чоловіком шукаємо викрутаси.Як ми тільки не пробували: і окремо з нашими мамами розмовляли, і очну ставку їм організовували, але вони поводяться як малі діти, тому ми з чоловіком просто заборонили їм спілкуватися з Поліною наодинці. Думаю, по-іншому цю nроблему було не вирішити.Сподіваюся, наші матері з часом зрозуміють, що так справи не робляться, і їх хороші відносини, нарешті, повернуться.