Коли я дізналася, що моя дочка збирається відбивати одруженого чоловіка з його родини, то вирішила поговорити з ним особисто…

Моя дочка зовсім мене не слухається і rубить своє життя, адже поради матері для неї неприйнятні. Коли дочці було всього 18 років, вона поступила в універ, але навчання її не цікавило ; вона просто себе хотіла показати і знайти нареченого. Через деякий час я помітила, що вона постійно говорить по телефону ; коли я запитала, хто цей молодий чоловік, вона сказала, що це Григорій і йому 30 років. Я просто в ш0ці була, адже у них велика різниця у віці. Я сказала про своїх побоювання, що він дорослий чоловік, і його вона буде цікавити тільки лише в фізичному плані.

Вона ображалася на мене, казала, що я не хочу її щастя, що я думаю тільки про себе. Вона сказала, що він скоро розлу читься і одружується на ній, а я чуть в обморок не вnала. Я ніколи б не могла подумати, що дочка зможе зв’язатися з одруженим чоловіком і ро звести когось з дружиною.Минув деякий час, я бачила, що мої вмовляння на неї не діють, вирішила діяти kардинально. Подзвонила я йому, призначила зустріч, і коли я його побачила, то відразу сказала, щоб він відстав від моєї дочки, не ламав своє життя і життя моєї дочки. Після цієї зустрічі чоловік почав уникати мою дочку, потім я дізналася, що вони розлу чилися.

В душі я була щаслива, так як вона нарешті позбулася від нього і не змогла б зробити помилку молодості, від якої потім страждала б все життя. Вона почала звинувачувати мене у всіх бі дах, але я ніяк не реагувала, думала, що все це пройде. Минуло кілька років, вона зустріла хорошого чоловіка; я подумала, що життя її нарешті склалася. Жили вони начебто б щасливо, дочка наро дила дитину, я завжди доnомагала їй, так як вона була молодою і недосвідченою. Потім я випадково дізналася, що вона знайшла коханого в соцмережах, навіть підтримували з ним зв’язок. Я не могла повірити, що через стільки років вони стали знову зустрічатися.