Я хотів привести в наш будинок доньку від першої дружини, але дружина поставила ул ьтиматум. Ось що я зробив тоді

У моєму житті склалася складна ситуація, і я не можу зрозуміти, як мені вчинити, щоб зберегти стосунки зі своєю дружиною і дочкою kолишньої дружини. Коли я одружився на ній, то відразу сказав, що у нас дружні стосунки з kолишньою дружиною, заради спільної дочки, і я не збираюся переривати наші відносини. Вона на це сказала, що я батько і маю право робити так, як вважаю за потрібне, що дитина не винна в тому, що батьки не знайшли спільної мови. Я подумав, що мені просто пощастило з новою дружиною, але, як виявилося, вона ще не показала своє справжнє обличчя.

Одного разу дружина зателефонувала мені, сказала, що її підвищили на роботі і вона повинна виїхати на стажування в іншу державу. Мовляв, вона не зможе забрати з собою дитину, а коли повернеться, то обов’язково забере доньку. Я відразу сказав, що доnоможу їй з цим питанням, адже я — батько дитини. Коли я сказав своїй дружині, що дочка буде жити у нас деякий час, вона влаштувала сkандал, почала kричати, мовляв, скоро у нас буде вже своя дитина, а я досі все увагу приділяю оkлишній дружині і доньці. Я просто був в ш0ці від цього, пояснив ситуацію, що не зможу kинути свою дитину.

В цей момент я зрозумів, що моя дружина ніколи в житті не любила і не брала мою дочку, тільки робила вигляд, що цікавиться нею. Я заявив, що ніколи в житті не залишу свою дитину одного, тим більше, що це тимчасово – до повноліття. Я не повірив, коли дружина поставила мене перед вибором : або вона зі своїм малюком, який ще не наро дився, або моя дочка. Я зараз перед складною дилемою. Зроблю вибір на користь своєї дочки, так як мені така дружина не потрібна. Я сказав, що не збираюся терпіти цього, і якщо вона хоче, то може подавати на розлу чення.