Коли я усвідомила, що Максим не хоче робити мені пропозицію, то вирішила піти на kрайні заходи. А заходи ці були реально жо рсткі

Кажуть, що перший рік відносин визначає їх подальший хід. Ми з Максимом вирішили жити разом. Я робила все, що повинна робити жінка. Але він не робив мені пропозицію. Мені набридло чекати, і я вирішила діяти.- Любий, може бути подумати про весілля?- Навіщо нам це? У нас і так прекрасне життя.Я шуkала причину, чому він не хоче одружуватися.Може бути, його влаштовувало те, що у нас не було ніяких обов’язків. Він попросить вийти за нього заміж, якщо б знав, що може втратити мене. Я вирішила приділяти більше часу собі. Почала ходити в спортзал.Подруга покликала мене на дівич-вечір. Я погодилася. Максим був вражений, тому що я рідко виходжу з дому без нього. Він поцікавився, хто там буде і що ми будемо робити. Початковий поштовх був зроблений.

Я вирішила вчити англійську, kупила абонемент в спортзал і записалася в програму художньої школи. Тепер мій час було розписано по хвилинах.В один вечір Максим чекав мене біля будинку і допитувався, де я була. Я зовсім забула повідомити йому, що піду з подругою на виставу.Моє життя стало активним. Максима я бачила рідко.- Ми з друзями вирішили піти в похід,- якось заявив Максим.- Молодці!- сказала я з посмішкою.- Дружини моїх друзів з небажанням дозволяли їм поїхати поодинці.- Але я не дружина. Вибач, я поспішаю.Тренажерний зал був у моєму списку справ.

З тренером ми подружилися.- З ким ви так приємно спілкуєтеся?- запитав Максим. Я простягнула йому телефон, щоб він сам все побачив. Переконавшись, що я не розмовляю зі своїм kоханцем, він заспокоївся. Я вже втрачала надію, що Максим зробить мені пропозицію. Але час настав. На курсах англійської мови нам дали групову відпустку. Дізнавшись про це, Максим поїхав. Він повернувся з кільцем і трояндами. Ми одружені вже два роки. Я не відмовилася від свого активного способу життя.