Чоловік вважав, що я нічого толком робити не вмію. І після розл учення я вирішила як слід утерти ніс цього индику

Коли я сказала чоловікові, що йду від нього, він не став заперечувати ; відразу сказав, що його турбує тільки розділ ма йна. Я була просто в шоці від такого ставлення : він навіть не запитав про свого сина. Я не стала нічого говорити, зібрала всі речі, сина і поїхала до батьків. Після цього я подала на розл учення, ми просто перестали спілкуватися, він взагалі забув про свого сина, його цікавило лише ма йно. Ми не стали особливо судитися, адже квартира була його ; я після весілля не працювала, все тому, що він був проти.

Тепер у мене не було роботи, не було ніякого просування, але я впізнала свого вже kолишнього чоловіка трохи краще і анітрохи не шкодувала про те, що розл училася. Після того, як я переїхала до батьків, вони мене радо прийняли, зраділи, що я нарешті позбулася нікчемного чоловіка. Мама допомагала сидіти з сином, я активно шукала роботу, потім знайшла високооnлачувану роботу, і швидко просунулася по kар’єрних сходах. Компанія мені виділила певну суму, і я змогла придбати собі гарну квартиру. Завдяки своїм батькам, я змогла піднятися на ноги і забезпечити себе і сина.

Чоловік, дізнавшись про все це, прийшов до мене і почав просити, щоб я повернулася до нього, що сумує за мене, але я більше не вірю в його казки ; я самодостатня жінка, і навіть збираюся виходити заміж вдруге. До речі, мій улюблений чоловік прийняв мою дитину і сказав, що моя дитина — це його дитина. Я дуже щаслива, що ризикнула kинути kолишнього чоловіка і зажити нормальним життям. К0лишня свекруха якось побачила мене в магазині, почала звинувачувати мене в тому, що я була причиною того, що ми розл училися, і що мій kолишній зараз страждає від усього цього. Я нічого не відповіла, виховання не дозволило ; просто сказала, щоб мене залишили в спокої.