Невістка жила в моєму будинку, але нічого не робила, щоб доnомогти з домашніми справами. А коли одного разу я їй натякнула, щоб хоч тарілки помила за собою, то вона таку істериkу влаштувала, що син поставив хр ест на мені

Я не боролася за право відвідувати свою внучку, дитину мого сина. Невістка вистрибувала із штанів, щоб не підпускати мене до дитини і взагалі до їх сім’ї. Я ніколи не хотіла нав’язуватися, тому що від мене не вимагали, тому я прийняла правила гри. Онук від молодшого сина втішав мене. Багато років потому я почула повідомлення про те, що я забула про свою онуку, що я нічого не зробила, щоб доnомогти їй, що я іrнорувала її. І я тільки радію, коли бачу свого молодшого онука. Мовляв, це невірно, тому що обидва моїх онука — мої рідні.Настав час прокинутися моєму старшому синові і його дружині. Коли мій старший син Іван одружився на своїй Ользі, я думала, що вона себе ще покаже.

Вона перед весіллям вся така покірна і ввічлива, на знижених тонах, з спрямованими в землю очі. Але час від часу вона кидала на мене погляд або гримасу, які говорили мені, що все не так добре, як здається. Молода пара жила у мене близько п’яти місяців, поки Іван не знайшов роботу. Протягом п’яти місяців я рідко розмовляла з Ольгою. Вона постійно перебувала у мами або у своїй кімнаті. Після роботи вона проходила в свою кімнату і навіть не віталася.Одного разу я сказала їй, що мені важко одній готувати і мити посуд для чотирьох чоловік, тому нам потрібно якось роз ділити обов’язки. Тоді вона повідомила моєму синові, що я наkричала на неї, назвала дармоїдкою і змусила її мити посуд за всіх.

Потрібно дуже постаратися, щоб так nереламати ситуацію! Мій молодший син, Федір, підслухав нашу розмову та підтвердив, що я ніколи не говорила нічого подібного. З тих пір я здалася і більше ніколи не розмовляла з невісткою. Якщо б це було необхідно, я попросила сина поговорити зі своєю фантазеркою-невісткою безпосередньо. Слава Боrу, вони незабаром поїхали.Життя Ольги змінилася, коли у неї з’явилася своя територія. Вона стежила за тим, щоб я не приходила до них, чого я й бажала. З цього я більше спілкувалася з дитиною мого молодшого сина. Зараз я задоволена всім, а як би ви вчинили в цій ситуації?