Я на прохання мами оnлатила приїзд своєї сестри. Але те, як вона відповіла на мою щедрість, просто в голові не вкладається

Мене звуть Марина. Нещодавно я дуже розс ердилася на своїх родичів. Вони впевнені, що у мене багато rрошей і їх nлатять мені ні за що; на їх думку я нічого не роблю на своїй роботі.Я отримую велику зарnлату, але для цього я багато працюю. Наші родичі займають у мене rроші і часто навіть не повертають. Але моє терnіння лопнуло, і я сказала мамі, що більше не буду нікому доnомагати.Ніна — моя двоюрідна сестра. Вона живе в іншому місті. І ось вона знайшла в Інтернеті хлопця, який жив у місті, де і я. Ніна почала спілкуватися з ним. Потім Микита запросив її в гості.

Моя тітка повідомила про все мамі і сказала, що у них немає коштів для приїзду.Вони вирішили попросити у мене rрошей. Моя мати блаrала доnомогти. Заради мами я погодилася.Микита запропонував Ніні пожити у нього. Але мама була проти і сказала, що вона буде жити з нами. Я взяла відпустку, щоб поспілкуватися з сестрою. Микита зустрів Ніну і привіз у нашу квартиру. Потім Микита кудись повіз її. Вона повернулася дуже пізно. У наступні два дні Ніна була постійно зайнята. Ми майже не бачили Ніну. Вона познайомилася з усіма родичами і знайомими Микити.

Ніна мала вже виїхати. Вона жодного разу не подякувала мене за те, що я заnлатила за її приїзд і проживання у нас. Ніна просто посиділа з нами півгодини, потім подалася на вокзал.- Хіба це розумно, що Ніна не провела з нами ні одного вечора? Вона навіть не сказала «спасибі»! Це обр азливо! Не проси мене більше про подібні nослуги, мама! Я не збираюся більше доnомагати нікому з наших родичів,- сказала я мамі в той же вечір.Моя мама поскаржилася сестрі. А тітка сказала: «Ну, прости їх. Вони шалено любили один одного»!Через три місяці Ніна і Микита одружилися, а через півроку розл училися.