Моя тітка-класна керівниця. А коли я запитала б її спільних чатах з батьками, вона мені показала дещо що в телефоні і я здригнулася

Одного разу я запитала у своєї тітки, як вона ставиться до батьківських чатів, вона якраз класна керівниця 6 класу, і судячи з виразу її обличчя, їй не дуже подобаються подібні теми. За словами тітки, її одного разу додали в чат, де кожен обговорював своє. Вона там залишалася, тільки щоб іноді робити оголошення на зразок батьківських зборів і так далі.

Але довго протягнути там вона не змогла. Кожен вважав своїм обов’язком поділитися своїми інсайтами протягом дня, вітати всіх з невідомими святами і ділитися дурними, на їхню думку, смішними картинками. Одна сім’я постійно kидала в чат свої фотки з відпочинку, інша сkаржилася на те, що машина не заводиться, через що вони запізняться, а там знаходилися і майстри-автомеханіки, що дають даремні поради.

Одного разу, коли тітка була у нас в гостях, я побачила в її телефоні, як дві жінки в чаті обговорювали матусю однієї дитини, яка залишила сина у бабусі, а сама переїхала до свого нового ха халя. Моїй бідній тітці довелося збрехати, що у неї зламався телефон, щоб вийти з усіх подібних чатів, а використовувала вона старенький кнопковий телефон. — Зараз, напевно, в чаті обговорюють те, який мені телефон kупити на день наро дження, – жартувала тітка, — сподіваюся, він не буде сенсорним.