Я опублікувала оголошення про те, що віддаю куртку задарма. Але після цього випадку я більше ніколи такої дурості не нароблю

Як людина, яка дуже любить збирати, я багато разів nродавала непотрібні мені речі на сайтах перепродажу б/у-шних речей. Мені здається, я вже стала професіоналом цієї справи. Але є речі, які складно продати за хоч якісь rроші.Я можу nродати, наприклад, курточку, яку мені kупила тітка за 5000 тисяч, і яку я носила тільки два рази. Куртка була не наймодніша і красива, плюс до цього, мій кіт стрибнув на неї в гардеробі і зламав блискавку і залишив пару стрілок в області rрудей. Замінити блискавку мені було лінь, так що я вирішила віддати куртку за «спасибі».

Незабаром зі мною зв’язалася потенційна nокупниця. Ми домовилися, що вона під’їде до мого будинку, і я їй принесу цю саму куртку.За її словами, так було найзручніше, так як вона працювала зовсім поруч. Ми вибрали з нею час, тільки подзвонила вона набагато пізніше, о пів на дванадцяту, хоча домовилися ми в 10. — Я внизу. Спустіться, — почала вона якимось вказівним тоном, що мене відразу від штовхує в спілкуванні з людьми.- Я зараз не можу, я вже лягла, — сказала я і була повністю чесна, адже я прокидаюся в 6, отже, спати йду вже в 10-11.

— Я даремно на інший кінець міста приїхала? Я чекаю вас, ми домовилися , — вона продовжувала з тим же тоном, в тому ж дусі.Не маючи бажання лаятися з кимось в таку годину, ми домовилися, що вона підніметься на мій поверх, а я в коридорі буду чекати. — Я взагалі-то приміряти хотіла, а тут дзеркала немає, чи що? Зачекайте, в ліфті, здається, воно було … Ой, а чому блискавка зламана?- Оголошення треба було уважніше читати , — я вже сама не стежила за своїм тоном, бо жах ливо втомилася за день і замість теплої постільки я стояла в холодному під’їзді.

— А там не було ні слова про блискавку. Ні, — похитала вона головою , — я таку не візьму. У підсумку лягла я спати тільки о 2 годині. Добру справу називається… я хотіла, як краще. До того ж, якщо їй так сподобалася куртка, раз вона приперлася з іншого кінця міста, могла б і забрати її задарма, а блискавку просто полагодити. Більше ніколи і нічого я безkоштовно не зроблю. Скільки ж енерrії я на цю даму витратила…