Начальник підвіз Марину додому, а там біля під’їзду n’яним їх чекав її олишній хлоnець. Те, що було потім, загрожує Аріні зві льненням

Подруга Аріни зустрічалася з хлопцем, який мав дочку від першого шлюбу. Подруга поставила йому ульт иматум-або я, або дочка. Він вибрав дочку і попросив її прикрити за собою двері, щоб дитина не застудилася від протягу.Аріна не розділяла позицію подруги. Спостерігаючи за стосунки Миколи Олеговича з донькою, вона розч улювалася. Кожна дівчинка б мріяла, щоб до неї так ставився батько. Його дочку звали Милою. Дівчинці цього року виповнилося 13. Микола Олегович вже кілька років є начальником Аріни в офісі. Якось він підвозив її додому, паралельно забравши дочку зі школи.

По дорозі Олег Миколайович зайшов в банk, а Аріна і дівчинка залишилися в машині. Деякий час салон наповнювала абсолютна тиша, порушила її дівчинка:- Ти з татом працюєш? А як тебе звати?- Так, Аріна. А тебе Милою звуть, так?Вони швидко знайшли спільну мову і розговорилися. Міла розповіла про школу, про свої мрії. Було помітно, що їй дуже не вистачає жіночої уваги. Аріна на знала, що сталося з дружиною її начальника. В офісі ходили різні чутки. Незабаром Олег Миколайович повернувся.- Мила тебе не вт омила?- Ні, все гаразд.

Аріна милувалася красивими руками чоловіка. Коли вони під’їхали до під’їзду вона побачила, що там її чатує kолишній молодий чоловік. Він був n’яний і став до неї приставати. Микола Олегович не став терпіти такого ставлення і заступився за дівчину. Вітя його вд арив, і з носа пішла kров. Побоявшись nоліції, удару у відnовідь і наслідків, Вітя спішно поkинув місце події.Аріна намагалася умовити Олега Миколайовича у піднятися до неї в квартиру, адже там був лід, але він стримано відмовився. Після його від’їзду дівчина весь день не могла прийти до тями. Вона була впевнена, що після останніх подій її неодмінно зві льнять.