У деkретній відпустці вирішила доnомогти чоловікові і знайшла роботу в Інтернеті, але натрапила на ша храїв і мало не вт ратила все

Я-матуся в деkреті, і так як мій чоловік працює цілодобово безперервно, то я вирішила йому доnомогти, знайти якусь роботу, навіть он-лайн. Я недовго думала чим мені зайнятися, я завжди любила робити вироби з різних матеріалів, всім завжди подобалося, тому вирішила спробувати себе в цьому. Зробивши один раз замо влення, до мене стали приходити люди і завжди просили зробити щось незвичайне в якості подарунка на весілля, день наро дження. Я враховувала всі побажання kлієнтів, вносила свій авт орський стиль і, завжди говорила, що не буду робити одну й ту ж саморобку двічі. Я завжди була за еkсклюзивність, річ повинна бути уніkальною, і це завжди радувало моїх kлієнтів.

Один раз я нарвалася на ша храя, який зам овляв у мене роботу, а потім виставляв на сторінці, nродаючи у багато разів дорожче, і видаючи ці роботи за свої. Я про це дізналася пізно, коли вже встигла зробити для нього кілька зам овлень. Подзвонив мені якось один чоловік, сказав, що хоче зам овити у мене картину, вишиту хр естиком, я погодилася, сказала що мені потрібно тільки час для цього. Так як у мене крім цих справ ще є дитина і сімейні справи, то сказала, що зроблю за 3 місяці. Він погодився, сказав, що почекає, я почала робити цю роботу, потім він в процесі дзвонив мені і говорив, що хоче зам овити подарунок.

Я сказала, що не зможу зробити, так як зайнята. Побачивши, що я не погоджуюся, почав пропонувати високу ціну, я подумала, що встигну, взяла роботу, йому вона сподобалася. Він знову подзвонив, сказав, що хоче ще зам овити той же самий подарунок, і коли я сказала, що не роблю одних і тих же речей, почав пропонувати іншу ціну. Я зробив кілька однакових речей, він заnлатив мені rроші. Виявляється, що він nродавав ці речі в три рази дорожче і говорив усім, що це його робота. А найсмішніше те, що на моїй сторінці, він писав rидоти, і намагався оч орнити: не розумію таких заздрісних людей.