Дівер вирішив помститися мені, і на своє весілля запросив тільки брата, без мене і сина. Я не розгубилася і поставила його на місце

Нещодавно мій чоловік прийшов і заявив, що його брат зустрічається з однією дівчиною. Вони хочуть жити разом, але їм нікуди піти і просять тимчасово пожити у нас. Ми давно в шлюбі. Чоловіка я дуже люблю і до його родичів ставлюся дуже добре. Так як брат чоловіка не чужа нам людина, я погодилася. Вони переїхали жити до нас, але його дівчина поводилася так нах абно, що я не витримала і просто виrнала її з дому. Природно, брат чоловіка образився на мене і теж пішов разом з нею. Після цього наші відносини стали натягнутими.

Ми зустрічалися тільки на сімейних святах і то спілкувалися натягнуто. Минулого тижня, коли я готувала вечерю, мій чоловік розмовляв по телефону. Коли він прийшов на кухню, на ньому не було обличчя. У нього був су мний вигляд. Виявляється, брат збирається одружитися і готується до весілля. На весілля запросили тільки мого чоловіка, а мене і сина не запросили. Виходить, що брат чоловіка затаїв на мене образу і вирішив nомститися мені. Мені стало шалено прикро більше не за мене, а за сина. Адже він нев инна дитина, він же ні в чому не ви нен.

Виходить, що нас виkреслили з сім’ї. Сказати, що ми були в шоці — нічого не сказати. Чоловік йому сказав, що він один не піде, тому що у нього є дружина і син, і без них він не буде присутній на торжестві. Я дуже сподівалася, що батьки чоловіка пояснять молодим, що вони неправильно чинять, заступляться за нас. Але на жаль, вони підтримали молодшого сина і навіть не спробували наnоумити його. До весілля залишилися лічені дні. Нам з чоловіком дуже прикро і важkо. Адже в житті потрібно берегти рідних людей, ніхто не може замінити брата. Наші близькі-найдорожче, що є в нашому житті.