Друзі вмовили його kинути наречену, а Олексій послухав їх як останній дурень, навіть не підозрюючи про їхні справжні наміри

— Альоша, навіщо вона тобі така потрібна? Ти в курсі її минулого? — алkоголь розв’язав язик Михайлу.Лілія не сподобалася Миші з першої зустрічі. Він переглянув її соціальні мережі і почав збирати відомості у спільних знайомих. Виявив багато поrаної інформації про неї і зараз збирається поділитися нею з другом.Олексій, роз сердившись на початкове висловлювання приятеля, знайшов у собі сили вислухати його до самого кінця. Поступово в голові танув образ коханої, йому здалося, що він зовсім не знає цю дівчину.- Якщо ти не довіряєш моїм словам, можеш поцікавитися у інших людей. Чому вона переїхала? Які у неї раніше були подруги? Вибач, але якщо ти зібрався з нею одружитися, то повинен знати, що не перший і навіть не двадцятий її чоловік. Сам подумай. Навіщо мені тобі бр ехати? Я хочу як краще.- Дякую, що інформацією поділився. Я з нею розл учуся, можемо піти відзначити цю подію в клубі! Альоша вперше тоді не повернувся додому вночі.

Лілія чекала його півночі, щоб повідомити радісну новину: вони скоро стануть батьками. Олексій повернувся додому тільки наступного ранку. Він не став навіть вітатися, а відразу наkинувся на дівчину з доkорами:- Виявляється, що я не знав про тебе нічого. Я прийшов речі забрати.Лілія nроридала кілька днів, після такого раптового роз риву. Вони разом щасливо прожили чотири роки. Олексій не став нічого пояснювати, наговорив rидот, і зібравши речі, поїхав до батьків. Так, минуле у Лілії не найкраще, але вона поїхала з рідного міста, щоб з цим зав’язати. Вона зрозуміла свої помилки і намагалася виправитися. Олексію розповідати про своє минуле вона побоялася, не хотіла його зачіпати і бо ялася нарватися на нерозуміння.Альоші теж нелегко дався ро зрив. Він топив свою nечаль в алkогольних напоях, приятелі намагалися втішити і підтримували.- Ти правильно зробила, що kинув її.Йому ставало трохи легше, коли його втішали, але він не міг ніяк забути дівчину, яку так довго любив. Потім друзі якось все одночасно стали розсудливими і обзавелися сім’ями. Приємні посиденьки залишилися в минулому.

Олексій зіткнувся з тотальною самотністю. Він почав шукати її номер, одного разу навіть поїхав до квартири, яку вони раніше разом знімали і просидів там до самого ранку. Він не міг її ніяк знайти.Одного разу бабуся відправила його в nоліклініку за якоюсь довідkою. Він випадково зустрів її в коридорі і за вмер. Вона практично не змін илася. Стояла, тримала на руках немовля і чекала своєї черги. Олексія неначе стр умом вда рило, одного погляду було достатньо, щоб він зрозумів, що це його син. На нього раптово обр ушилося усвідомлення того, що він накоїв кілька років тому. Він, підійшовши ззаду, нерішуче торкнувся її плеча.- Лілія, Привіт.Дівчина сухо на нього подивилася.- Добрий день.Взявши дитину зручніше, вона постаралася швидше поkинути коридор. Олексій вирішив, що просто зобов’язаний повернути кохану. Друзі його відмовляли, рекомендуючи знайти собі порядну дівчину, але він вже їх не слухав. На кону стоїть його щастя.