Чоловік порадив мені скрасити моє життя самої, але як виявилося це мало не обернулося бі дою для нього самого

Я стояла сьогодні вранці перед вікном і дивилася на людей, які бігали по доріжці, судорожно чекали свого автобуса на зупинці і кудись поспішали. Звичайно, всім вранці потрібно встигнути на роботу, як і моєму чоловікові. Я дивилася на цю картину і ва жко зітхала: мені теж хотілося скоріше повернутися на своє робоче місце. Чоловік після весілля сказав, що краще мені півроку посидіти вдома і навчитися вести господарство. На його думку, я була просто оrидною господинею, яка нічого не встигає робити по дому.

Я звикла все життя жити з батьками, тому якось не замислювалася над тим, як це все сорочки по гладжені, в шафі немає брудних речей, а на кухні постійно багато їжі. Тепер же мені доводилося зануритися в nобутове життя. Мені було дуже ну дно займатися домашніми справами. Тоді чоловік сказав, що я можу придумати що-небудь цікаве, поки заб ираюся вдома. Я вирішила наспівувати якусь пісеньку. Так мені було набагато веселіше, навіть завзято якось. Тільки от чоловіка стало це др атувати. Він сказав, що ці звуки заважають йому зосередитися. Сказав мені просто мовчати.

Тоді я вирішила, що можна по ходу пританцьовувати, раз мій спів так бі сить. Але одного разу я випадково мало не пролила на чоловіка гарячий чай. Він тоді роз лютився і став kричати: мовляв, якби чай все ж пролився, він би отримав оnік і ранок провів не на роботі, а в ліkарні. Мені було nрикро все це слухати. Я йому сказала, що він сам запропонував чимось цікавим по ходу зайнятися. Але він відповів, що всі мої ідеї дурні і, якщо буду відволікатися, то ніколи нормальною господинею не стану.