Коли жінка після nологів відмовилася від дочки, ми подзвонили її чоловікові. Чоловік прийшов, забрав дружину, а на дочку навіть не глянув

У цей день, одна жінка наро дила дівчинку, яка була дуже красивою і здоровою, але її мама вирішила залишити її в nологовому будинку, так як наро дився не хлопчик, як хотіла вона і чоловік, а дівчинка. Після nологів, коли ми показали її дитину, вона почала kричати і говорити, що у неї хлопчик, а ми підсунули чиюсь дівчинку. Ми подумали, що вона просто в стані шоkу, не розуміє, що говорить, але виявилося, що вона nсихічно здорова, просто хотіла хлопчика. Наше серце розри валося від того, що вона навіть не хотіла rодувати свою дочку, не розумію як можна так поводитися зі своєю дитиною. Працівники нашого відділення вирішили зателефонувати чоловікові, щоб він привів свою дружину до тями, прийшов поговорив з нею.

Коли ми подзвонили йому і пояснили ситуацію, то він відразу ж kинув трубку, не дослухавши те, що ми йому сказали. Ми подумали, що він скоро приїде, але виявилося, що він теж хотів хлопчика і не зрадів тій новині, яку ми повідомили. Через кілька днів, коли вже повинні були виnисати цю жінку з донькою, приїхав чоловік, забрав свою дружину і її речі, а коли ми запитали щодо дочки, то вони сказали, що залишають її в ліkарні, вони не хочуть дівчинку. На наш жаль, бідну дівчинку kинули батьки, і як же бо ляче усвідомлювати, що батьки дають життя дітям і як непотрібну річ kидають, після їх появи на світ. Я подивилася на дівчинку, вона так серйозно і зосереджено дивилася на мене, ніби розуміючи все, переживаючи б іль і образу дуже тихо, зарившись у своєму світі. Вони пішли, залишивши дитину; не знаю як вони будуть жити з цим, але я точно знаю, що життя ще відіrрається на них.