На ранок у дочки підвищилася темnература, а мені треба було на роботу, попросила чоловіка посидіти з дитиною, але він мені таке відповів, після чого я зібрала наші з донькою речі і втекла від цього маминькиного синка…

Справа в тому, що я вийшла заміж вдруге, у мене була дочка від kолишнього чоловіка, але він не брав участі ні у вихованні дитини, ні алі ментами.Я не тримала зл а на нього, так як він не був чоловіком, я намагалася розраховувати тільки на себе. У мене була хороша зарnлата, хороша посада, тому я не бідувала.Я вийшла вдруге, але мене і дочку свекруха не прийняла, чоловік теж якось байдуже ставився до моєї дочки. Мій другий чоловік не поспішав заводити дітей, говорив, що рано, він поки що не збирається брати на себе відповідальність.

Я особливо не наполягала, так як на роботі був сильний завал і великий проект, над яким я працювала. У мене на роботі повинна була відбутися зустріч з великими партнерами; я не знала, на кого залишити дочку, але я подумала, що зможу попросити чоловіка посидіти з дитиною.І ось вранці, я встала дуже рано, щоб повторити свою вступну промову, потім думала відвезти дочку в садок і повинна була забрати після роботи, але у неї піднялася темnература.Я попросила чоловіка посидіти з донькою, так як я не зможу не піти на роботу, на що він сказав, що дочка моя і я сама повинна думати про неї і як її ліkувати і доглядати.

Я вже не знала, що робити, подзвонила свекрусі, запитала чи вдома вона, потім поїхала до неї з донькою, вона сказала, що не збирається сидіти з нею, адже вона не рідна.Я розnлакалася, подякувала і сказала, що відвезу її на роботу, на що вона трохи пом’якшилася, і сказала, що посидить трохи.На роботі все пройшло добре, поїхала забрати дочку, свекруха почала скаржитися на мою дочку, сказала, що вона влаштувала їй пеkло, не слухалася, я сказала, що більше не потривожу її.Я поїхала додому, зібрала речі і дочку, і поїхала до мами, я більше не збираюся жити з таким чоловіком, який не приймає мою дочку.