Готувала я якось вечерю за плитою, коли усвідомила, що більше не хочу так жити і вирішила роз лучитися. І тільки через роки, знову побачивши kолишнього чоловіка, пошкодувала про поспішне рішення

Мені хочеться попередити молодих дівчат, що шлюб не така легка річ, як прийнято про це розповідати. Потрібно стабільність характеру, усвідомленість і багато душевних сил, щоб виховати дітей і підтримувати хороші відносини з чоловіком. Зараз я шкодую, що поспішно розл училася з kолишнім чоловіком. Ми познайомилися з Матвієм в інституті і одружилися, коли закінчили ВУЗ. Матвій швидко знайшов роботу за професією. Робота у нього престижна, але вимагає багато сил і часу, тому він рідко бував вдома. Я відразу після шлюбу заваrітніла, а потім наро дила і другого малюка. Поки чоловік працював, я в основному сиділа вдома, займалася домашнім господарством і виховувала дітей. На жаль, ми з чоловіком проводили мало часу разом.

Потім в нашому шлюбі сталася kриза, я відчула, що життя перетворилося в День бабака. Я молода, але просиджую все своє життя за кухонною плитою. Усвідомивши це, я більше не могла продовжувати так жити.Я переїхала до батьків забравши дітей, подала на розл учення. Ніхто не зрозумів мого вчинку, адже у нас була відмінна сім’я. Чоловік не зраджував мені, відмінно ставився до дітей, повністю нас містив, був неkонфліктний і уважний. Він дуже здивувався, коли я зібралася розлу читися, але перешкоджати моєму рішенню не став. Зараз я живу за рахунок моїх батьків, складно знайти роботу, коли ти мати двох маленьких дітей. Чоловік часто відвідує малюків, я нічого не маю проти, адже він хороший батько.

Нещодавно я почала помічати, що kолишній став приносити дітям дорогі подарунки. Від спільних знайомих мені стало відомо, що його підвищили і він зар обляє тепер набагато більше, ніж раніше. Я стежу за його сторінкою і бачу, що він насолоджується життям: часто подорожує, відвідує всякі заходи. Мені стало дуже сумно за своє невдале життя. Я пошкодувала, що розлу чилася з ним. Усвідомлюю, що це моя вина. У мене ніколи не було бажання стати домогосподаркою, але я сама погодилася на цю роль, а тепер стр аждаю. Я намагалася помиритися з Матвієм, але він не має наміру відновлювати відносини. Мені су мно, що я сама зру йнувала своє життя.