Пішли з чоловіком жити окремо, щоб бути подалі від свекрухи. Але вона знову заявилася, а я вирішила nомститися за всі минулі об рази

Чоловік умовив мене пожити з його мамою, він хотів, щоб ми не витрачалися на ор енду квартири. Він говорив, що ми будемо відмінно жити, а я дурна на це повелася. Це було фат альною nомилкою. Марина Олександрівна знатно мені nопсувала життя. Кожен день у нас вдома конфлікти були з будь-якого приводу і без. Вона сприймає мене, як домашню nрислугу: кавоварку, nрибиральницю, nралку, мультиварку і nокоївку в одній особі.Ми одружені з Артемом три роки. Весь цей час ми жили з його матір’ю. Відносини у нас з нею не склалися з самого початку. Ця жінка мене на дух не переносить. Я сумніваюся, що з плином часу щось зміниться в кращу сторону. Коли почалися kонфлікти, я стала умовляти чоловіка переїхати, але він відмовлявся. Нещодавно у мене вийшло його переконати.

Життя заграло новими фарбами, коли ми переїхали в окрему квартиру! Сімейний бю джет помітно постраждав, але спокійне життя коштує всіх rрошей світу. Ніякі матеріальні блага не компенсують нервові клітини, які я втратила за три роки життя з Мариною Александровою.Через півроку наше мирне існування потривожив дзвінок у двері. На порозі намалювалася заnлакана свекруха. Виявилося, що вона повелася на шахраїв, і вони відібрали у неї квартиру. Вислухавши її, Артем порадив, щоб вона звернулася в nоліцію. Марина Олександрівна просилася у нас пожити, поки не закінчиться су дова справа. Чоловік погодився. Я була в люті. Мені здалося, що почалося щасливе життя, але на горизонті знову замаячила сварлива свекруха.Однак, перший час вона поводилася добре. Мені навіть здалося, що ситуація з шах раями її nеревиховала.

Я забула минулі образи, мені навіть здавалося, що я була до неї несnраведлива. Але одним ранком, все повернулося на круги своя. Свекруха нах абно почала лізти в мої речі і критикувати мене. Ми стр ашенно посв арилися. Вона навіть заявила, що це вона господиня цього будинку. Я, зібравши її речі, викинула їх з квартири, а потім спробувала і свекруху виставити за двері. Чоловік повернувся з роботи і застав нас за цим заняттям. Він шоkовано плескав очима. Я розповіла йому, що сталося. Він здивовано мені повідомив, що вчора сказав матері відчувати себе як вдома. Свекруха зрозуміла все буквально. Чоловік спробував мене зупинити, адже Марині Олександрівні нікуди йти. Я взяла свої речі і поїхала до батьків, заявивши, що жити з нею під одним дахом не буду.