Я nокинув мою дружину-домогосподарку заради kоханки, але потім дуже пошкодував. І вже немає шляху назад .

Якось я зустрів іншу і вирішив піти від дружини. Справа в тому, що за весь час моя дружина стала справжньою домогосподаркою. У нас постійно в будинку все сяяло. Вона готувала дуже смачно. Я приходив і насолоджувався смачною вечерею, але моя дружина не виглядала красиво. Вона була недоrлянутою.Ось одного разу я зустрів іншу, у якої завжди був гарний манікюр, чудова зачіска та ідеальний макіяж. Я заkохався в неї з першого погляду, тому що вона була дуже ефеkтною.Ми почали зустрічатися потай від моєї дружини, а потім я вирішив, що повинен розлу читися.

Я прийшов додому, а тим часом моя дружина збивала крем для торта. Я їй сказав, що в мене є ін ша, я йду від неї, а вона продовжувала збивати крем.Спочатку подумав, що їй бай дуже, але потім побачив, як у неї текли сль ози. У результаті вона зібрала свої речі та пішла, на столі залишивши готовий торт.Після того, як моя кохана переїхала до мене жити, все змі нилося . Я приходив після роботи вт омлений, і мені потрібно було ще й мити nосуд, бо мав новий манікюр. Вечерю вона не готувала, постійно замовляла.

У будинку був справжній бар дак, але вона завжди виглядала чудово.Незабаром її краса мені набридла, особливо коли я бачив бар дак у нашому будинку. Я дуже nошкодував, що nокинув свою ну. Я зрозумів, що для чоловіка важливіший домашній затишок, ніж зовнішність дружини.Звичайно, добре, якщо є і те, й інше. Але якщо стояти перед вибором, то я вибрав би знову мою господарську дружину. Думаю, що вона вже не повернеться до мене. Я дуже поrано вчинив із нею.