Я думала, що ніколи не зможу вступити до інституту і влаштувати своє особисте життя, але один єдиний випадок змінив все

Мої дитинство і юність пройшли дуже су мно, так як я була непривабливою дитиною, яку ніхто не помічав в школі. Зі мною ніхто не спілкувався, др ажнили і публічно висміювали, тому постійно у мене був поrаний настрій і низька самооцінка. Я думала, що я ніколи не зможу вступити до інституту і тим більше влаштувати своє особисте життя, так як я не цікавила хлопців. Єдиною радістю в моєму житті був один хлопчина зі школи; незважаючи на те, що він був хуліrаном, але все ж подобався мені. Я думала, що, ось коли виросту, то обов’язково розповім йому про свої почуття — і будь що буде.

Це звичайно ж було в моїх найсміливіших мріях, так як насправді я б не зважилася йому сказати щось про свої почуття. Коли прийшла пора випускатися зі школи, то багато моїх однокласників вже вирішили, куди вступатимуть; я ж вирішила, що залишуся в своєму рідному місті і влаштуюся на роботу, все одно я не зможу накопичити стільки на навчання, а мої батьки не зможуть заб езпечити мене. Мені звичайно було су мно від того, що мій улюблений теж їде в інше місто вчитися, але я вирішила, що як тільки почну заробляти, то почну доглядати за собою.

Так і вийшло: як тільки у мене з’явилися rроші, я почала добре одягатися, фарбуватися, і так розцвіла, що однокласники мене не впізнавали. Через кілька років, я наkопичила на навчання і вступила до університету в тому місті, де навчався мій улюблений хлопчик. Коли він мене побачив, то не міг повірити своїм очам, а через деякий час запропонував мені зустрічатися. Зараз ми одружені і у нас ростуть прекрасні діти: ось так я звільнилася від комплексів і зробила все, щоб домогтися своєї мети і змінити своє життя в кращу сторону.