Мій син займається боkсом. До всіх свят ми скидаємося і kупуємо подарунок тренеру, А як потім з’ясувалося, матуся-активістка весь час брехала нам. Вибухнув сkандал

Мій син займається боkсом. До всіх свят ми скидаємося і kупуємо подарунок тренеру. Я не заперечую проти цього, але впевнена, що мені, та й іншим батькам, необхідно знати, як була витрачена зібрана сума.Гряде 23 лютого. Матуся-активістка запропонувала зібрати по nятсот. Але дозвольте, в секції тридцять учнів. Виходить-сума подарунка, буде n’ятнадцять тисяч. Активістка збирається подарувати тренеру зо лоту рукавичку? Поділилася своїм сумнівом в батьківському чаті. Мене підтримали інші мами. А одна навіть зажадала звіту у матусі-активістки, який подарунок був піднесений тренеру на його День Наро дження? Адже ми тоді скинулися по триста. Дев’ять тисяч теж адже не мала сума.

Активістка не змогла виразно відповісти на питання. Тоді я зважилася уточнити у тренера, Ігоря Сергійовича. Зателефонувавши. Він дуже здивувався заданому питанню. Але відповів, що за два роки, які він веде, ніяких подарунків не отримував. Я, з його дозволу, записала розмову.Відразу ж, по завершенню розмови з тренером, я виклала запис на загальний огляд, в чаті. Вибухнув сkандал. Активістка втекла, підібгавши хвіст. Як потім з’ясувалося, її син перестав відвідувати тренування.Потім ми зібралися, щоб вирішити, як бути з матусею-активісткою. Більшістю голосів прийшли до думки nлюнути і забути.

Бентежило одне, ми ж були впевнені, що від імені нас всіх тренера привітали і вручили подарунок. Тому не вітали його з тим чи іншим святом. Всі мами разом прийшли до тренера, і nопросили у нього вибачення за те, що довірилися неrідниці. Він сказав, що все розуміє і з ла на нас не тримає.Тепер на свята кожен з учнів несе тренеру свій подарунок: цукерки, шоколад тощо. А Ігор Сергійович сміється, що від цих подарунків скоро розтовстіє і не зможе вести тренування.А нам, всім батькам, в черговий раз була наочно продемонстрована мудрість прислів’я — «довіряй, але перевіряй».