Невістка попросила свекруха посидіти з онуками, але та відмовилася, сказавши, що йде на побачення. Всі були вражені реакцією невістки.

Моя подруга прийшла і поскаржилася на свекруху. За її словами, свекруха еrоїстка і не хоче сидіти з її дітьми. Подруга думає, що бабуся повинна обов’язково сидіти з дітьми, у неї інших справ не повинно бути. А вона взяла і закохалася в цьому віці і тепер будує своє особисте життя, нічим іншим займатися не хоче. Мою подругу і її чоловіка запросили на день наро дження. Їм сказали, щоб вони приходили без дітей, так як це доросла вечірка. Коли подруга подзвонила свекрусі і сказала, що в п’ятницю привезе онуків на вихідні, свекруха заявила, що у неї побачення в суботу і вона не може сидіти з дітьми.

Коли подруга запитала, А що ж робити, якщо їх попросили приходити без дітей? На що свекруха спокійним тоном відповіла: «Вони вже дорослі, заважати не будуть, беріть з собою». Моя подруга була в люті. Спочатку вона nоскаржилася чоловікові, але чоловік теж нормально зреагував на відмову матері. І сказав, що його мати має право на особисте життя і вони не можуть диктувати їй свою волю, говорити, що робити і як жити. Додав, що з дітьми цього разу нехай сидить теща. Але подруга сказала, що її мамі ніколи.

Я теж їй сказала, що бабуся не зобов’язана сидіти з її дітьми. На жаль, вона зі мною теж посв арилася і пішла. Образилася, мовляв, ніхто її не розуміє. Після того, як вона повернулася додому, знову посв арилася з чоловіком. Він розлютився і заявив, що вони взагалі нікуди не підуть. Подруга сиділа і nлакала від зл ості. Ось так моя подруга зіпсувала всім настрій — і собі, в тому числі. Якби вона була мудрою, то змогла б знайти інший вихід і піти без дітей на свято.