«Ви тільки стільки їсте на сніданок? Так не можна! Хоч дітей нагодуйте!»- сказала теща, коли була у нас в гостях і побачила звичайний сніданок на столі, а після вона таке приготувала, що аж мені стало бо ляче встати з місця

Іноді ми з дружиною і дітьми залишаємося у тещі. Вранці вона готує нам сніданок, поки всі ще сплять. Але сніданки у неї відрізняються від наших. Не знаю, це пов’язано з національними кулінарними правилами, тому що у них прийнято, що сніданок — це основний прийом їжі, потрібно щільно поїсти, або це її звичка — вона так вважає правильним. Але мені незвично харчуватися такими сніданками. Мене з дитинства вчили, що сніданок повинен бути легким, при цьому — так само легко готуватися. Це може бути якась каша, яйця, сир, салати і т. п.

Ідея полягає в тому, що після сніданку ти повинен відчувати приплив енерrії, тобі не повинно хотітися спати, адже це ранок, потрібна активність на весь день. Але ось після сніданків тещі мені хочеться спати лягати. Стає важко ворушитися і працювати, відчуваю вт ому. Справа в тому, що вона готує щось смажене, з великою кількістю масла, дещо м’ясне, жирну рибу, лише іноді готує салати, і то з усіма можливими жи рними інгредієнтами. Але заправляє зі сметаною, мовляв, так корисніше. Я не сперечаюся, що вона готує неймовірно смачно і зі свіжими продуктами, але її сніданки більше нагадують обід або вечерю.

Я вважав, що більшість думає, як я, і дуже здивувався, коли дізнався, що для всієї їхньої рідні це звичайний сніданок. Мені стає смішно, коли уявляю, щоб з усіма ними стало, якби вони снідали моїми сніданками. Вони, напевно, не дожили б до обіду. Якось теща була у нас в гостях, і також здивувалася нашим сніданкам. — Ви тільки стільки їсте на сніданок? Так не можна. А де взяти енерrії і сил для всього дня, якщо ви залишаєтеся наnівrолодними після сніданку? Хоч дітей нормально годуйте! Ось така у нас цікава різниця. Правда, діє тологи теж дотримуються того, що потрібно харчуватися більш щільними сніданками, але не смаженим же м’ясом і салатом олів’є?