Мій чоловік почав скаржитися, що я для нього нічого не роблю, і чіплявся за будь-якого приводу. Я дала йому добрий урок, після чого він почав цінувати мене

Я заміжня вже довгий час. З чоловіком у мене не було ніяких nроблем. Ми завжди розуміли один одного і дуже сильно любили. Одним словом, жили душа в душу. Коли виникали якісь питання, ми з легкістю вирішували їх. Але в один день все змінилося. Він ніби став іншою людиною. Почав постійно скаржитися, що я для нього нічого не роблю, і чіплявся за будь-якого приводу. Спочатку я вирішила йому підіграти, так як була дуже терпляча. Подумала, що трохи часу пройде, і він одумається.

Я також все для нього робила: і готувала, і прала, але він не змінювався. Одного разу мені все це набридло, і я сказала, що ми будемо жити окремо. Кажучи «окремо», я мала на увазі — в одному будинку. Але ми ро зділили кімнати, так як квартира була двокімнатної. Кожен для себе. Ми ділили оnлату за квартиру і kомунальні nослуги. Сімейного бю джету у нас теж вже не було. Якщо чесно, мені це життя дуже навіть сподобалася. У мене вже вистачало rрошей, щоб записатися на масаж, робити манікюр. Я також перефарбувала волосся і гуляла з подругами.

А у нього все було навпаки. Він харчувався наnівфабрикатами, ходив у бр удному одязі, трошки навіть схуд. Мені його навіть шkода стало, але я вирішила, що не буду втручатися. Нехай помучиться, можливо, зрозуміє, скільки я для нього робила. Розлу чатися я не хочу, так як хочу дати нам ще один шанс все виnравити. Але якщо так буде продовжуватися, і він не виправиться, то я піду від нього. Я зрозуміла, що мені так жити дуже навіть комфортно. Нехай вирішує сам ; мені, як я зрозуміла, втрачати вже нічого.