Свекруха пропонує переїхати в її будинок і поступитися їй нашою квартирою, так як вона не молода і їй потрібно жити в затишку і комфорті. Чоловік пояснив їй як слід, а вона…

Свекруха молода жінка, їй 55 років. Живе окремо. У неї свій будинок. Вона вирішила, що ми з чоловіком маємо свою квартиру поступитися їй, а самі переїхати в її будинок. Це при тому, що при kупівлі, ні при ремонті вона нам нічим не доnомагала. Нашу квартиру ми нещодавно відремонтували, а її будинок запущений. За собою вона стежить, сама доглянута, а прибиранням їй лінь зайнятися. У її сусідів ціле господарство, а вона навіть за своїм городом не стежить. А наша квартира чиста, зручна. Кожен раз, приходячи до нас в гості, захоплюється чистотою і затишком. Адже якщо не стежити за всім цим, навіть новий, відремонтований будинок перетвориться на сви нарник. Я кожен день вбираюсь, слідкую за чистотою.

У будь-якій ситуації вона думає тільки про свою вигоду, забуваючи, що ми молоді створили цей затишок для себе. Намагається грати на наших почуттях, кажучи, що вона вже стара і на старості років хоче жити в зручності.Той же комфорт і вона може собі створити. Жити за рахунок чужої праці завжди легко.Одного разу, коли вона знову почала крутити свою шарманку, Олег їй порадив:-Хочеш в квартирі жити, продай свій будинок і kупи квартиру. Ми не збираємося нікуди переїжджати.- Шкода продавати, продавши мій будинок, можна трикімнатну квартиру kупити.

Її будинок насправді більше схожий на сарай. І якщо хтось вирішить придбати, то дешевше обійдеться будинок повністю знести і побудувати новий.- Мама, ти молода жінка, хочеш жити в затишному будинку, займися nродажем, а ми можемо тобі допомогти знайти квартиру і облаштувати нове житло.Вона образилася на сина і пішла. Вона про іншу квартирі і чути не хоче, а хоче саме нашу. Довгий час вона до нас у гості не приходила. Нещодавно знову прийшла і знову почала розмову про будинок і обурюється, як ми можемо відмовлятися від такого багатства, ніби робить нам ласку. Скільки можна їй одне і теж пояснювати?!