Гліб покликав красуню з Інтернету на зустріч… але побачивши жінку «своєї мрії», він просто захотів обернутися і піти назад додому

Рита, квапливо мазнувши губи червоною помадою, поспішила на побачення. Зовнішній вигляд видавав в ній успішну kар’єристку, а зморшки біля очей — вік. Нещодавно їй виповнилося 34. Мало хто здогадувався, що за зовнішнім виглядом самодостатньої жінки, ховається романтична душа. Рита, не р0зчарувавшись в дитячих казках про принців, мріяла про світле кохання, але ф0ртуна не благоволила її успіху в цій сфері. Численні успіхи на роботі не могли заповнити порожнечу в душі.Сьогодні вона не намагалася створити модний образ, адже сьогоднішній кавалер на це зовсім не мотивував, і обмежилася простими джинсами і непомітною футболкою. Вони познайомилися в Інтернеті тиждень тому. У нього було трохи фотографій, але цього вистачило, щоб Рита зробила висновок — сіра посередність. Вона мало про нього знала: розлу чений, дітей немає, працює водієм. Чому вона погодилася на побачення? Нудьга і вільний день зіграли роль.Чоловік, розгубившись, переходив дорогу на червоне світло. Він поспішав на побачення.

Чоловік хотів подати в себе кращому світлі, тому з ранку встав раніше і весь ранок працював над своєю зовнішністю. Старання не пройшли даром. У своїй кращій сорочці він відчував себе якось впевненіше. Він трохи знав про даму, на яку так намагався справити враження. Знав її вік, що у неї бездоганна фігура і красиві очі. Цього було цілком достатньо, щоб викликати зацікавленість у середньостатистичного чоловіка.- Добрий день- Привіт.Чоловік спробував приховати розчарування. Безглузда футболка, непоказний пучок, старі джинси і яскрава помада. Невже даремно витратив час?
Тонкі губи жінки, трохи зігнувшись, приховували усмішку. Вона розглядала чоловіка, як яскравий еkспонат в музеї. Їй згадався батько, який так само ретельно вбирався, коли збирався до чергової kоханки.- І які у нас плани? — запитала Рита, перша порушивши тривале мовчання.- Може в кіно? — переминаючись з ноги на ногу, запитав Гліб.Враховуючи вік, це виглядало досить безrлуздо. Рита облив чоловіка сkептичним поглядом, вирішила, що він мабуть зовсім дурник.

В останній раз її запрошували в кіно в дев’ятому класі, сподіваючись, що на задньому ряду вийде протягнути рученята трохи далі, ніж це дозволяють пристойності.Гліб в цей час, розглядаючи похмуре небо, розмірковував про оманливість інтернетних сторінок і не міг зрозуміти, як жінка може себе так запустити.- А інших варіантів немає?- Ресторан, але…- Гліб виразно її обвів поглядом.- Краще в кафе, — перервала його Рита.Чоловік кивнув без особливого ентузіазму. Недовго вибираючи заклад, вони увійшли в перше-ліпше. Кафе було затишним, але навіть милі китайські ліхтарики, які прикрашали всю стелю головного залу, не сприяли взаєморозумінню парочки, яка влаштувалася в самому кутку. Розмова не клеїлася, обидва схопилися за меню, як за св ященну реліkвію, і уважно видивлялися там щось, як ніби могли там знайти сенс життя і цього побачення. Увечері, повертаючись додому, кожен розмірковував про те, що це було найгіршим побаченням в його житті.