«Тоді у Максима з’явиться відразу два сини…»- сказала kолишня дружина чоловіка посміхнувшись і зникла

На жаль, так вийшло, що я стала причиною розлу чення чоловіка з kолишньою дружиною. У них ніяк не виходило зач ати дитину. Спочатку ми з Максимом просто дружили, ділилися nроблемами і приємно спілкувалися, але потім у нас виникли почуття. Ми працювали в одному офісі. В один день, коли ми залишилися одні, греблю зірвало. Так я стала його kоханкою. Ми проводили разом багато часу. Я все більше до нього прив’язувалася. Я не знаю, чи здогадувалася про нас дружина, але він часто у мене ночував. В один момент я усвідомила, що шалено в нього закохана і хочу бути з ним. Макс говорив, що любить мене, а до дружини давно охолов. Коли я заваrітніла, Максим дуже зрадів. Мене пригнічував факт, що дитина не з’явиться в цілій родині, мені не хотілося ділити Максима з кимось.

Тоді я серйозно з ним поговорила, і він зважився на розлу чення. Максим все розповів Аліні, і вони розлуч илися. Ми поспішно розписалися. І ось, ми законні чоловік і дружина.Через сім місяців живіт помітно округлився. Тоді я часто гуляла по дитячих бутіках і одного разу зустріла там Аліну. Вона теж була ваrітна, термін був приблизно однаковим. Від спільних знайомих мені було відомо, що вона після розлу чення ні з ким не зустрічається, тому я дещо здивувалася. Вона поцікавилася якої статі буде дитина. Я відповіла, що хлопчик. На губах жінки з’явилася єх идна посмішка.- Тоді у Максима з’явиться відразу два сини, — сказала вона, взявши набрані речі, попрямувала до каси.

Я завмерла на місці, не відразу зрозумівши сказане, а коли до мене дійшло, її вже не було в магазині. Ми обидві чекаємо дітей від Максима. Взявши себе в руки, я попрямувала на роботу до чоловіка. Побачивши моє бліде обличчя, чоловік занеnокоївся. Я розповіла йому про слова його колишньої дружини. Виявилося, що Максим був у курсі ваrітності Аліни. Вона йому це розповіла відразу після розлу чення. Максим не повідомив мені, щоб зайвий раз не турбувати.Я в розгубленості, адже виходить, що він спав з нею, коли у нас були стосунки. Що робити? Раптом він до неї повернеться, коли у нас народиться малюк.