Ми з сестрою готувалася на річницю весілля батьків 2 місяці. Коли ми з подарунками приїхали в батьківський будинок, двері ніхто не відкрив, виявилося, що вони …

Батьки прожили разом рівно 30 років. Це була для мене грандіозна дата. Я готувалася до неї по-особливому. Готувалася не тільки я, але і моя тітка, і моя сестра. Ми rоріли бажанням влаштувати для батьків справжнє свято. Я готувалася до цього свята 2 місяці. Ретельно підбирала собі одяг, туфлі, записалася в салон краси на макіяж, пішла, зробила нігті. Сестра готувалася також.Вона збирала довгий час rроші і kупила для батьків nутівку в Париж. Я теж підготувала особливий подарунок і замовила величезний букет для мами. Всі родичі метушилися, дзвонили і консультувалися з нами.

Всі були дуже щасливі і з нетерпінням чекали цього дня. Ми з сестрою замовили дуже гарний торт. Тітка сказала, що на машині трохи пізніше приїде, а сестра заїхала за мною, щоб я не тягала важкі пакети до будинку батьків. І ось, нарешті, настав той важливий момент. Ми підійшли до дверей, подзвонили, але ніхто двері не відкрив. Я не розуміла, що відбувається. Дзвонила кілька разів, але знову ж ніхто не відкривав нам двері. Я подумала, що вони, можливо, вийшли в магазин — і вирішила зателефонувати батькові. Він довго не брав трубку, але, нарешті, відповів. Папа сказав, що вони в іншому місті і разом відпочивають.

Я була в ш0ці і не знала, що відповісти, тільки запитала, чому ми про це не знаємо.Я йому сказала, що ми прийшли до них в гості і біля дверей стоїмо. Папа сказав, що вони ж нікого не кликали в гості, ось і вирішили разом відзначити річницю весілля.Звичайно, я не проти, і ніхто не проти їх спільного відпочинку, але можна було хоча б заздалегідь попередити, щоб ми не готувалися настільки ретельно і старанно. Виходить, що весь цей час ми даремно витрачали rроші, час і нерви. Сестра була в такому ж шоkовому стані, як і я. Ми ще кілька хвилин стояли мовчки, дивилися один на одного, а потім пішли по домівках.