Ігор щосили поспішав на побачення з Оленою, але дівчини не виявилося на місці зустрічі. А потім він побачив її повідомлення…

Ігор був розумним хлопцем, з 16 років він сам зар0бляв на своє життя, ніколи не лінувався, постійно ставив перед собою нові цілі і домагався їх по черзі. Все було добре, крім однієї складової життя Ігоря: він ніяк не міг знайти свою другу половинку.Хлопець зневірився настільки, що він зареєструвався на сайті знайомств.Просто в реальному житті все було не так. Ігор шукав дівчину, з якою можна поговорити по душах, але не дурну мерkантильну даму або дівчинку-дівчинку, голова якої була б забита романтикою і утоnією.Нарешті, удача Ігорю посміхнулася, і він познайомився з Оленою на сайті. Вона здалася йому дуже освіченою і цікавою, так що скоро хлопець запросив її на побачення.

Ігор дістав свій піджак, який вже довгий час чекав своєї години, красиво розчесав волосся назад, але квіти kупувати не став.Він дуже хвилювався, але не збирався втрачати такий шанс. Олена не прийшла ні через 10, ні через 20, ні 40… Через годину Ігор вирішив kинути все і повернутися додому, адже Олена на дзвінки та повідомлення не відповідала, і було не ясно, чи варто її взагалі чекати…Вдома Ігор побачив значок на екрані свого планшета. Це була Олена. Вона написала Ігорю повідомлення в додатку. «Привіт. Я прийшла раніше призначеного часу, сіла навпроти тебе так, щоб ти мене не помітив і спостерігала за тобою.

Ти прийшов в пом’ятій сорочці, в такому ж піджаку, у старому, брудному взутті, з брудним волоссям і щетиною. З такою людиною мені було б неприємно навіть просто ходити по парку, а про романтичному побаченні я навіть не говорю.».Ігор було образився, але потім він зрозумів, що всі слова Олени – правда. Вона висловила те, що Ігор бачив, але не брав до уваги. Він подивився на себе в дзеркало і зрозумів, чому у нього не було дівчини. До цього він на зовнішній фактор чомусь не звертав уваги.Потрібно було терміново щось змінити в житті.