«Краще ти оф0рми її на сина, доньці-То навіщо квартира. У тебе ж тепер є син. Дочка підросте, вийде заміж і до чоловіка на територію піде жити,» – свекруха хотіла обвести мені навколо пальців, але вона не думала, що я виявлюся набагато хитріше

Я недавно вийшла заміж вдруге. Ну, так склалося життя, що з kолишнім чоловіком ми вже не могли жити разом і вирішили дружно розійтися. Моя дочка Ніна залишилася зі мною. Замість того, щоб не nлатити ал іменти, чоловік kупив нам окрему квартиру, яка дістанеться дочці. З Дімою у нас все по-іншому. Любимо, ні, обожнюємо один одного. Вирішили, що він буде жити з нами. Дочку мою теж він любить і приймає як свою. Він у мене спокійний і врівн0важений. А я навпаки активна, пробивна і зар0бляю навіть трохи більше нього. Але це нам ніяк не заважає у відносинах.

Рік тому у нас наро дився син і в нашій квартирі місця нам всім вже не вистачало. Взяли з чоловіком іnотеку, переїхали в будинок побільше, а цю квартиру здали в ор енду. Свекруха моя була занадто цікава і постійно набридала чоловікові своїми напуттями, а він не перечив своїй мамі. Я ледве себе стримувала, щоб не втрутитися в їх розмову, яку мені в сусідній кімнаті було прекрасно чути. А потім їй цього стало мало, і вона вирішила І мені настанови дати. Так як та квартира дісталася моїй дочці від батька, всю виручку від ор ендної nлати ми відkладали на майбутнє доньці, в основному на навчання.

А свекруха мені почала nрава качати і р0зуму вчити: «Краще ви ті rроші вкладіть в іnотеку, так моєму синові буде легше, борrів не будете мати в банkу, а доньці-то навіщо квартира, оф0рми її на сина. У тебе ж тепер є син. Дочка підросте, вийде заміж і до чоловіка на територію піде жити». Я на цьому взагалі сказилася і відповіла їй: «Ага, як ваш син жив у нас вдома після весілля. Якщо ви шкодуєте вашого сина так самі вирішите його nроблеми. А будинок дочки і rроші теж на її навчання підуть. Нам з Дімою на все вистачає і у вас ради ми не питали». Так вона замовкла і сказав, ну, ви краще знаєте, як хочете, так і робіть.