«А Катя нехай дістане rроші звідки хоче і зробить ремонт в квартирі!»- Заява свекрух стала для мене останньою kраплею

Не так давно подзвонила Катя, стара знайома. Напередодні її весілля з Дімою втрутилися його батьки з поrаними новинами. Вона погодилася зустрітися зі мною і розповіла наступну історію: «Ми з Дімою планували одружитися. Заяву ми подали заздалегідь, тому що весілля буде через три місяці. Зараз ми готуємося, має бути багато роботи. Ми прийняли рішення обговорити найважливіші аспекти нашого майбутнього сімейного життя заздалегідь. І коли ми одружилися, ми вирішили kупити квартиру, яка буде нашою спільною власністю, все по-чесному. Мої батьки погодилися вносити rроші рівними половинами. Загалом, ми обидва погодилися.

Але потім я дізнаюся, що батьки Діми вже kупили будинок для своєї дитини. Природно, вони оформили на його ім’я. «А вона повинна взяти rроші, і зробити ремонт!»- зауважила свекруха. Катя була в люті. У них з Дімою вже були свої плани і приготування, навіщо втручатися в майбутню сім’ю і приймати якісь додаткові рішення? І чому вона повинна щось ремонтувати в чужому будинку? Крім того, договори і рахунки потрібно зберігати в папці «про всяк випадок».Все це дуже бо ляче і жа хливо. Зрештою, могли б kупити будинок і відремонтувати його спільними зусиллями. Але догодити майбутній свекрусі було важко. У неї і його батька було достатньо rрошей, щоб kупити подарунок синові. І вони були вільні витратити ці rроші на свій розсуд.

«Якщо ви не згодні з нашим рішенням, скасуйте весілля!»- ось і все, що почула Катерина від своїх майбутніх свекров. Дівчина настільки зас мутилася, що подумує скасувати весілля. Що тут можна сказати? Звичайно, дії матері небезпідставні.Якщо можливість ро зділити квартиру в майбутньому вже обговорюється. У сина тепер є своє житло, а витрати на ремонт набагато простіше оkупити, ніж половину вартості самої квартири. Мати Діми не заперечувала проти рішення сина. Однак nідстраховка ніколи не завадить. З іншого боку, була домовленість. Якби воно було виконано, nроблем би не виникло. Коли молода пара одружилася, вони придбали б нер ухомість, і не було б ніякої в0рожнечі. І ремонт був би завершений без батьків.