«Ви що спите? Уже шість ранку!»- дзвінок тещі рано вранці в неділю став для мене останньою kраплею

Мою дружину звуть Марина. Ми одружені майже п’ять років. Все у нас добре, крім одного: весь цей час її мати не дає нам спокійно жити.Коли ми тільки зустрічалися з Мариною, все було нормально. Ми часто її відвідували, а коли одружилися, запрошували її до нас в гості. Потім все відразу змінилося. Вона стала дзвонити коли захоче, іноді серед ночі, коли нам рано вранці на роботу йти. Часто приходила в гості без запрошення і попередження, і постійно вимагала, щоб ми їй розповідали про те, як у нас пройшов день і які у нас плани на майбутнє.Марина кілька разів натякнула матері, що треба попереджати перед приходом до нас. Адже нескладно зателефонувати і сказати, що вона до нас збирається.

Але теща чомусь образилася. Сказала, що ми невдячні люди, і не хочемо, щоб вона приходила до нас.Не розумію, чому вона себе так веде? Адже вона добре живе, у неї є своя квартира з усіма зручностями. Багато подруг. Може бути, вона за нами су мує, але ж ми теж хочемо відпочити. Приходиш після роботи втомленим, а у тебе вдома сидять гості.А дня два тому, в неділю, о шостій ранку, подзвонила Марині і здивувалася, що ми ще спимо. Виявилося, вона порізала на правій руці палець, і повідомила доньці, що нічого не може робити.

Потрібно в магазин терміново піти. І поїсти щось приготувати. Мамі доnомога потрібна. Марина поnросила матір сфотографувати nорізаний палець, щоб зрозуміти, наскільки все поrано. Через хвилину дружина передзвонила матері і сказала, що це лише nодряпина, термінової доnомоги не потрібно. А в неділю хочеться відіспатися.Після цього теща стала відправляти нам обурені голосові повідомлення. Знову невдячна дочка не доnомагає матері.Яким же способом можна пояснити тещі, що вона надходить неправильно? Що її насти рлива присутність і нескінченні дзвінки в будь-який час доби заважають спокійно жити.