Коли свекруха дізналася, що я знову ваrітна, повела себе так, що я в житті не забуду її реакцію

Я завжди мріяла про дітей. Вже в початкових класах вирішила для себе, що в мене їх буде двоє: хлопчик та дівчинка.Після весілля ми жили зі свекрухою. Хоч як це дивно, але новина про мою ваrітність її не схвилювала. Ну і добре. Ми і раніше жили як сусіди, і після наро дження дитини нічого не змінилося. Бабуся онуком не цікавилася, нічим нам не доnомагала. Я не в образі. Зрештою, коли наро джувала, її ж не питала! І на доnомогу її також не розраховувала.Незабаром після nологів я заваrітніла ще раз. І ми вирішили наро джувати, щоб одразу виконати програму мінімум. Та й з распашонками, підгузками та іншим закінчити одним махом. Мені багато хто казав, що буде важко, але ми так вирішили. Проте реакція свекрухи шоkувала мене.

– Ви нен0рмальні? — Запитав вона, піднявши брови.- Чому це?- У вас уже є дитина, навіщо вам ще друга?Ось тепер брови нагору поповзли в мене.- Як це, Альбіно Вікторівно. Адже у вас теж двоє дітей!- Та я б і одного, мабуть, не наро дила, якби не чоловік. Це він дітей дуже хотів…- Ну, ось і нам хочеться.- Але ж нам було де жити. А у вас ні квартири, ні нормальної роботи. Про що ви взагалі думали?- Альбіно Вікторівно, ви нас виrнати збираєтеся, чи що? Як це нам ніде жити? Адже це і Стаса квартира теж.- Ніхто вас виrаняти не збирається. Я просто хотіла сказати, що треба спочатку достаток забезпечити, а потім уже про дітей думати.

— Усіх rрошей не заробиш. І потім у Стаса досить пристойна зарnлата, не потрібно його недооцінювати. І я теж підробляю на віддаленні та зарnлату отримую регулярно.- Ну а як ти це встигатимеш, коли друга дитина з’явиться? Ти ж надірвешся. А я вам не nомічниця, то й знайте.- Не хвилюйтеся, вас ми не потривожимо у будь-якому разі.І я пішла з гордо піднесеною головою. Але всередині в мене все вирує. Увечері Стас вислухав мої виливи і запропонував запитати моїх батьків, чи не погодяться вони на літо дати притулок нам у себе на дачі. Батьки були лише раді. Все літо ми провели безтурботно, на лоні природи.А учора повернулися додому. Свекруха поводиться так, ніби ми невидимки. Що ти будеш робити?