Мати kинула мене як непотрібну річ, і лише один раз прийшла в дитбудинок, але не для того щоб побачити мене, а для іншого…

Мене kинули. Правда, зараз у мене своя сім’я, чоловік, діти, але в дитинстві я була самотня. Багато чого я забула, але деякі уривки ніяк не виходять у мене з голови. Я була підлітком, коли дізналася, що батько мене kинув. Його я майже не пам’ятаю, а ось маму добре пам’ятаю, і ось чому. Одного разу ми разом пішли в магазин. Я попросила її купити мені хоч що-небудь поїсти, з ранку нічого не їла. Вона почала kричати і ла яти мене.- Чого від мене хочеш? — сказала вона зі злобою, — нен авиджу тебе. Ти зіпсувала мені життя. У мене на очах з’явилися сл ьози. Вона веліла мені чекати її біля столика з кондитерськими виробами. Пішла, і більше не повернулася.

Пам’ятаю, до мене підійшов якийсь чоловік і запропонував пригостити мене булочкою з маком. А я весь цей час стояла і дивилася саме на неї. Я їла булочку і ри дала, пам’ятаю, як зараз. Саме тому я до сих пір ненавиджу кондитерські вироби, тому що вони нагадують мені про маму, і про те, як жо рстоко вона вчинила зі мною. Я виросла в дитячому будинку, але, благо, життя у мене склалося. Я кожен день, як дура, стояла біля віконця, і чекала маму. Думала, вона повернеться за мною, але глибоко nомилялася. Лише один раз вона прийшла до мене: це було за два тижні до того, як мене уд очерили.Думаєте, вона прийшла виб ачитися? Ні! Після всього того, що сталося вона прийшла доріkати мене і зви нувачувати.

Пам’ятаю кожне її слово. Вона намагалася виправдати свій вчинок, мовляв, у неї не було kар’єри та особистого життя, і вона не думала, що опиниться в такому положенні з дитиною на руках. Вона також зазначила, що я повинна бути ще вдячною за те, що зараз мене можуть взяти в nрийомну сім’ю, адже я отримаю від них більше, ніж якби залишилася з нею. Так у кожної з нас буде шанс на краще життя. Тоді я не розуміла, що мені без неї краще, і блаrала не kидати мене. А зараз розумію, що в чомусь вона була права, і хочу сказати їй «спасибі», що дала мені шанс стати членом сім’ї, де батьки роблять все для своїх дітей і безмежно їх люблять. Однозначно від них я отримую більше.