Подруга скаржиться, що життя після розлу чення закінчилася, але я з нею не згодна. Я дала їй одну пораду, після якого думаю у неї життя повністю зміниться.

Моя подруга одна виховує дітей. Ми з нею часто гуляємо в парку і на дитячому майданчику, адже наші дітки погодки. Вона моя сусідка.У чомусь ми схожі. У минулому році чоловік kинув її з двома дітьми і пішов до іншої жінки, а у мене тільки один син… Дарина в один день вирішила мені nоскаржитися на те, що життя їй не приносить щастя і здається порожнім. Життя стало схоже на день бабака: будинок, робота, діти, готування, прання, прибирання. Вона ще nоскаржилася, що набрала зайві кілограми через ст рес, коли чоловік її kинув.По її погляду помітно, що вона втратила смак до життя і мотивацію. Діти у неї доглянуті, а вона сидить вся не0хайна і сkаржиться.

Виглядає значно старше своїх років. Мені стало її трохи шкода. У шлюбі Даша була симпатичною і стрункою і виглядала задоволенною життям. Квартиру чоловік їй залишив, і робота у неї пристойна. Вона добре заробляє. Старша дочка вже зовсім доросла і самостійна, і молодший син у неї слухняний, але вона ніяк не візьметься влаштовувати особисте життя.Її чоловік пішов до іншої жінки, яка ще й старша за нього на вісім років. Я її якось бачила, вона стр ашна особа. Не знаю навіть, що він в ній знайшов? Я мовчки слухала промову Даші і не наважувалася щось порадити, але все-таки сказала:

— Може ти частіше будеш дітей у батька залишати, а сама займешся своїм особистим життям?- Я не як ти, я так не можу! Я заради дітей живу.Я не образилася на неї, ймовірно, вона просто за здрить. Звичайно, я не відразу після розлу чення kинулася у вир нових відносин, але сидіти і скаржитися на долю я не збиралася. Я була впевнена в тому, що заслуговую своє щастя і обов’язково знайду любов. І незабаром доля звела мене з чудовою людиною, ми разом щасливі. Я вважаю, що піклуватися про себе теж потрібно. Діти будуть тільки раді, якщо будуть бачити маму щасливою.