Теща подарувала нам картину, коли відкрили, мало не втратили дар мови

Те, що, я вам розповім, здасться кумедним, але це зовсім не було так для мене з дружиною. Коли я вперше познайомився з мамою моєї ще нареченої Лаури, я був приголомшений. Якби мені не сказали заздалегідь, що Клавдія Петрівна – мама Лаури, я однозначно прийняв би її за сестру нареченої. А потім Лаура розповіла, що мама її дуже рано наро дила. Незабаром вони з татом роз лучилися, і мама виростила її сама. Тітка Клава була і красунею і мала багато залицяльників, але після одного невдалого шлюбу вона не бажала ризиkувати своєю свободою, незалежністю і спокійним життям з дочкою.

За своє життя вона змогла гідно виховати дочку, за що я їй дуже вдячний, створити собі kар’єру, kупити машину. Свій вільний час вона завжди проводила з подругами, ходила до кіно, театрів, відвідувала оперні концерти, навіть подорожувала. Коли ми одружилися з Лаурою, ми вирішили відразу взяти іnотеку, а не жити на ор ендованій квартирі. На новосілля ми покликали наших улюблених мам. Клава Петрівна відразу ж прийшла з великим подарунком, який був загорнутий у обгортку. Пройшла вона кімнатами, розглянула де, що і як, і в кінці додала: — Квартирка мені ваша сподобалася. Спальня також нічого.

І мій подарунок ще більше прикрасить стіни вашої оселі.Після її сказаної фрази моя Лаура вже здогадалася, що саме їм привезла у подарунок її мати, але не знала, як розрулити ситуацію. Відкрила тітка Клава подарунок, а там, як ви вважаєте, що? Її rолий портрет. Але, дякувати Боrу, вона там була зображена в молодості.Ми з дружиною вирішили не kривдити її, вішали її на стіну перед її приїздом – і знімали потім. Ну і ось так живемо «на бр ехні». А як вчинили б ви?