Чоловік одного разу прийшов додому і заявив, що відтепер бюджет буде роздільний, на що дружина склала цілий список домашніх справ зі своїми цінами. Чоловік подивився і сказав те, чого дружина точно не очікувала

У наш час сім’ї жили за звичайними правилами. Раніше все було спокійніше і легше. А тепер нові поняття якісь з’явилися. Роздільний бю джет.Особливо це подобається чоловікам, які приносять rроші в будинок. І нічого більше не роблять. Нікого не здивує, якщо в один день прийде чоловік і скаже, що тепер кожен буде жити своєю зарnлатою. Або за квартиру nлатити окремо будуть. Однак тут теж виникають якісь казуси. У моєї знайомої є молода людина. Зустрічаються вони досить довго. Він вирішив переїхати до неї. Дорослі люди, не перший раз в шлюбі. Багато чого побачили, великий досвід є.

Люблять один одного дуже, збираються жити разом. Все добре, але тут чоловік пропонує жити за сучасними правилами. Ділити всі витрати навпіл. Знайома здивувалася. Не розуміла, навіщо такі складнощі. Зарnлати у них майже однакові. Однак вона зважила всі «за» і «проти» — і поrодилася.
Зрозуміла, що так буде навіть краще. Вона розписала кілька пунктів, щоб усім було добре. Наприклад, яйця, фрукти і овочі, які в городі є, чоловік буде kупувати за магазинними цінами. Також буде з вареннями, соліннями, компотами. Все, що є в будинку теж буде вважатися. Наступним пунктом було прання, прибирання, готування. Миття посуду, прасування.

Якщо будуть заперечення щодо обіду або вечері, за це теж буде стягуватися окрема nлата. Показання лічильників, використання побутової техніки, посуду, меблів. Сон на ліжку теж буде розрахований по годинах, як в готелі. На жаль, велике розчарування чекає любителя європейських стандартів. Все по-чесному. Може бути тепер жіноча праця буде цінуватися нарешті. А то виходить, що всі обов’язки на господині, майно її, а rроші в результаті порівну ділити потрібно. Молодий чоловік подумав і зрозумів, що жити за звичайними правилами набагато вигідніше буде для нього. Жили вони щасливо, і ніхто більше не слідував новим стандартам.