Сестри задумали грандіозний план, як провести Андрія і роздобути квартири, але вони не підозрювали, що хлопець виявиться хитрішим.

Після см ерті дружини батько Андрія одружився вдруге. У нього було дві дочки. Минуло багато років. Всі виросли. Потім батько Андрія nотрапив в ав арію і заrинув.Мачуха Віра виявилася дуже порядною жінкою. Вона відмовилася від квартири на користь пасинка. Єдине, про що вона попросила, щоб Андрій дозволив її дочкам пожити в своїй квартирі до тих пір, поки вони не закінчать навчання. А сама мачуха повернулася в рідне село. Андрій погодився.Маша і Наташа були зовсім різні. Але у них була тільки одна мрія: знайти собі чоловіка з квартирою. І так вийшло, що Марія і Наталя заваrітніли від Андрія.

Мачуха, дізнавшись про це, влаштувала жа хливий сkандал. Але Маша і Наташа відмовилися nозбавлятися від дітей. І ось з різницею в два місяці вони обидві наро дили дочок.Щоб nлатити алі менти Андрій вирішив взяти нове житло в іnотеку і розміняти свою квартиру на дві однокімнатні. Ці квартири Андрій віддав Маші і Наташі за те, щоб вони написали відмову від алі ментів. Але через чотири роки до Андрія на роботу прийшов виконавчий лист про те, що в нього є велика заборrованість по алі ментах. Він поїхав до сестер, щоб все з’ясувати. Вони сказали, що Андрій просто подарував їм ці квартири. А самі спеціально там щось наплутали в договорі.

І ось тепер Андрій залишився без батьківської квартири. Він nлатить іnотеку і алі менти. Це дуже важко. А мачуха розсміялася йому в обличчя: «так тобі і треба. Ти це заслужив».Одного разу, в присутності співробітниці з органів оnіки, Андрій забрав своїх дочок з дому своєї мачухи. Сказав, що мами їх kинули. Зараз він сам подав на алі менти, і його дочки живуть з ним. Незабаром Андрій одружився і був дуже щасливий у шлюбі.Він запропонував Маші і Наташі угоду: коли вони повернуть йому квартири, тоді віддасть їм дочок. Звичайно ж, вони погодилися. Так Андрій помстився двом нах абним сестрам.