Свекруха робила все, щоб зр уйнувати нашу сім’ю. Але те, що вона стала творити після моїх полоrів, словами не описати

Як і багато жінок, я мріяла знайти свою людину, коханого чоловіка і жити щасливо. Коли я зустріла Ігоря, то відразу зрозуміла, що ось він мій найкращий чоловік на світі. Ігор зробив мені пропозицію через півроку після того, як ми стали зустрічатися. Я була у великій ейфорії щастя і радості, тоді я міркувала тільки емоціями, а не здоровим глуздом, і відразу погодилася на його пропозицію. Звичайно ж, я любила цю людину, тому шкодувати не потрібно про скоєне. Тільки ось я не врахувала деякі нюанси, через що тепер у нас р0звалилася сім’я.

Якби я відразу присікала свекруху, може бути зараз я б продовжила жити з чоловіком і у мого сина був би повноцінний батько. Свекруха стала після весілля буквально жити в нашій квартирі. Це дуже др атувало мене, але я намагалася змиритися, все ж вона тепер частина мого життя і сім’ї. Вона могла спокійно прийти в мою кімнату і почати ритися в шафі. Мене це вражало. А коли я питала, що вона намагається знайти в моїй шафі, то вона відповідала, що просто про всяк випадок перевіряє одяг. А саме те, як я складаю одяг чоловіка, чи добре від неї пахне, який порошок я використовую для прання. Потім свекруха перейшла на кухню.

Вона засуджувала те, яку курку я kупила, чому таку марку молока я вибрала. Вона говорила, що я недостатньо смачно готую. І я постійно жила в цьому обговоренні. Коли наро дився син, то свекруха втручалася у виховання дитини. Вона сама вирішувала, куди і на які гуртки потрібно записати онука, в яку ліkарню з ним поїхати, який одяг йому вибирати. А чоловік у всьому підтримував свою маму. Я не могла вже жити з Ігорем, як виявилося він синочок мами і не може їй суперечити. Як би сильно я не любила Ігоря, але мені довелося від нього піти заради себе і своєї самооцінки, яку зіпсувала свекруха.