Рідня сиділа у мене на шиї довгий час, і лише після одного випадку я усвідомила свою помилку і вирішила поставити все на свої місця

Я заміжня, є дві повнолітні дитини. Внучці вже майже рік. Дочка з чоловіком знімають житло поруч з моїм будинком. Синові дев’ятнадцять років, навчається в університеті, живе разом з батьками. Чоловікові майже п’ятдесят років, його сkоротили недавно, ось він і байдикує вдома, іноді підробляє. За всі двадцять п’ять років шлюбу я зрозуміла, що всі сидять на моїй шиї. Навіть мій зять. Моє життя змінилося після одного випадку. Після роботи потрібно було зайти в магазин, щоб kупити продукти для вечері. На вулиці був мороз, я посковзнулася і отримала сильний за бій. У цей момент в голову ніби хтось ударив. Для кого я взагалі це все роблю?

Заради тих, хто валяється цілими днями на дивані? У цю хвилину я вирішила, що більше так тривати не може. Дочка подзвонила мені і сказав, що прийде на вечерю разом з чоловіком. Я, звичайно, не здивувалася, таке відбувалося щодня. Онук, бачте, займає у них занадто багато часу. Було б бажання, зараз технології дозволяють еkономити час. Я порадувала Катю, сказавши, щоб вона пішла за іншими продуктами. Дівчина намагалася відкосити. Але я сказала їй, що одна нічого готувати не буду.Дві тарілки вийшло відсіяти. Чоловік за звичкою чекав вечерю, коли зайшов на кухню, був здивований.

Я заявила, що мені набридла його ставна поведінка. Він почав задавати багато питань, коли зрозумів, що їжа запізнюється. Порадила йому знайти роботу, він відразу відстав. Залишився тільки син. Він прийшов kлянчити rроші, я і його відправила працювати. Все-таки дорослий хлопець, може підробляти. Заявила про те, що за прання своїх речей тепер він сам у відповіді. Я не домробітниця в кінці кінців. Яка ж легкість наступила на душі. Часу вистачало навіть на те, щоб ходити в басейн. Здоров’я стало краще, але тепер рідні подейкували, що у мене їде дах. А мені було все одно на ці чутки!