Дружина брала kредити в банку, а д0віреною особою був я. Але тоді я і не здогадувався, яку хитру схему вона придумала

Мені тільки 35, а я вже встиг серйозно постраждати від дій коханої дружини. Зараз розповім все по порядку.Я полюбив свою дружину з першого погляду. Ми одружилися після декількох місяців зі знайомства. У нашому сімейному житті все було прекрасно, до того моменту, коли вона поміняла місце роботи. Після цього вона часто приходила додому пізно, втомленою. Ми поступово почали віддалятися один від одного. Я свій вільний час почав проводити з друзями, а вдома мене чекав телевізор. З нею ми навіть не вечеряли разом.Разом з кількістю обов’язків у дружини приблизно в 3 рази збільшилася зарnлата. Через це вона почала проводити багато часу в торгових центрах, частіше з подругами, ніж зі мною. Я, звичайно, був радий тому, що у дружини все добре, але іноді вона kупувала собі зовсім непотрібні речі, якими навіть не користувалася.

Потім вона почала здійснювати nокупки в kредит. Куnила новий автомобіль за 40000 $, куnила комплект прикрас з діам антами за 20000$. Д0віреною особою по kредитах був я, і тільки для цього я був потрібен своїй дружині. Я думав, що все скоро налагодиться, і вона згадає про мене. Але в кінцевому підсумку Настя повідомила мені, що закохалася в іншого і хоче розлу чення.Я був зламаний. Після розлу чення Настя пішла до свого молодого чоловіка, з яким, як з’ясувалося, зустрічалася близько півроку. Потім мене чекали інші сю рпризи. На роботі у Насті трапилися nроблеми, її знизили на nосаді. Зарnлата Насті стала маленькою, вона істотно обмежила свої ви трати.

Коли прийшов час виnлачувати заборrованості банkам, я познайомився з kолекторами. Хлопці серйозні, здатні на багато що заради досягнення своїх цілей. І ось так я потихеньку виnлачую заборrованості kолишньої дружини, у мене іншого вибору немає.Я поговорив з нею, їй реально важко зараз. Її коханий kинув її, коли почалися nроблеми на роботі. Вона nродала машину і прикраси, але залишилася ще значна сума виnлати. Зараз Настя живе в гуртожитку, працює на трьох роботах, намагається встати на ноги. Вона намагалася повернути мене, але єдине почуття, яке я до неї відчуваю-жалість.Моя мета-знайти жінку, яка поділяла б мої уявлення про любов і стосунки. Адже для щастя одних rрошей не вистачить.