До мене підійшла дівчина і попросила заповнити анkету, мовляв, для якогось конкурсу. Але те, що було потім, просто неймовірно…

Я люблю подорожувати, але для цього потрібні rроші, а я собі можу дозволити відпочинок раз на три роки, і то тільки в Туреччину і в Єгипет. Але одного разу зі мною сталося ди во. На виході з ТЦ до мене підійшла молода дівчина і попросила заповнити якусь анkету. Питання там були стандартними, мовляв, скільки років, заміжня чи ні, чи була за кордоном, чи збираюся ще. Дала мені картку з номером, попросила не викидати, так як мені подзвонять.Мені через два тижні подзвонили і запросили на зустріч. І я в свій вихідний пішла на цю зустріч, так як вони обіцяли мені подарунки. На зустрічі все проходило ну дно, і коли менеджери зрозуміли, що ніхто з присутніх не зацікавлений в їх програмі, вони попросили нас почекати, так як в кінці повинні були вручити подарунки.

Через півтори години нам представили каталоги з подарунками. На останній сторінці каталогу я побачила номер своєї карти над путівкою на Канарських островах. Я виrрала путівку.Як виявилося, я виrрала тільки проживання, а решта за мій рахунок. Але я і на це була згодна. І тим більше, не можна було відмовитися. Так як у нас з чоловіком були якісь заощадження, ми вирішили їх витратити на цю подорож. Ніхто з нас не вірив. Всі наші родичі думали, що це розіrраш. Але не тут-то було.Ми з чоловіком провели прекрасні два тижні на Канарських островах і повернулися відпочившими. Це був єдиний раз, коли мені посміхнулася удача. А з вами траплялося щось подібне? Якщо так, то напишіть в коментарях.