Вирішила навідатись до сина без попередження. Відчинила мені двері сестра невістки, яка примудрялася навіть своїх подруг збирати у них у квартирі

Мій син уже 5-й рік як у шлюбі з Оленою. Спочатку вона мені дуже подобалася, навіть причепитися не було до чого. А коли наро дила мені онука, то на сьомому небі літала від щастя. Мій син – архітектор, і коли став батьком, то зрозумів, що треба більше за робляти. Адже сім’ю він звик утримувати добре. Так от одного разу приїхав до мене і напросився на ніч. Він працював над дуже важливим проектом і його треба було терміново закінчити. Виявилося, що Олена вдома тусить зі своїми подругами, і що гучна музика йому заважала.

Потім я поцікавилася, як часто це відбувається, син не став вдаватися до подробиць. Але мене цей факт почав тур бувати. І ось одного разу я вирішила навідатися до них без попередження. Відчинила мені двері сестра невістки, яка примудрялася навіть своїх подруг збирати у них у квартирі. Онука не було. Його Олена відправила у вихідні до своїх батьків. А мій син, бід ненький, сидів у своїй кімнаті в навушниках і працював. Як тільки гості розійшлися, я висловила своє невд оволення невістці, на що та відповіла:

— А які у Вас претензії до мене? Я 5 років готую, перу, прибираю, працюю до всього іншого, сина виховую і не маю права трохи відпочити? Я ж не по kлубах веш таюся, а з друзями вдома сиджу. І якщо мого чоловіка все влаштовує, то нема чого тут претензії пред’являти. Наступного дня зателефонувала я свасі. Розповіла побачене, а вона мені: — А чого тут тур буватися? Дівчинка працює і хоче відпочити у вихідні. А з онуком я сиджу із задоволенням. Він ситий і в безnеці. І як мені врятувати сина від дружини – без п’яти хвилин алkоголічки?