Після того, як я зловила чоловіка на зр аді, ми з донькою вирішили провчити цих неrідників як слід. Ось що ми зробили

Тиждень тому, у нас вдома, ми, я з чоловіком, свекри і наша дочка Анна, відзначали нашу перлове весілля. Добре посиділи, багато сміялися. Мій чоловік Артур перебрав, ледве стояв на ногах, тому свекруху проводжати пішли ми з дочкою.Коли повернулися, знайшла чоловіка сплячим перед комп’ютером. На моніторі був сайт «Однокласники». Чоловік не встиг видалити повідомлення і вирубився. Вирішила мигцем переглянути, з ким це він листується. В очі кинулася фраза»Я люблю тебе». Артур писав співробітниці. Всі тридцять років нашого життя промайнули перед очима. І хороше, і поrане. Як ми св арилися, і як підтримували один одного. Як разом раділи народженню дочки, і разом су мували втраті рідних. Як виходжувала його після а варії.

Як доnомагала йому відновитися на улюбленій роботі. Як він клявся мені у вічній любові…Виходить, що він весь час мене обманював?Зі сль озами на очах я пішла до дочки. Розповіла про знахідку. Анна стала перечитувати їх любовне листування. З’ясувала, що зв’язок не випадковий і досить тривалий. Дочка сказала, щоб я не втручалася і пішла пити каву. Мовляв, у неї є чіткий план. Я довірилася дочці, адже у самій в голові був повний сумбур.Вона відскріншотила всю переписку і зберегла десь у себе. Потім написала повідомлення kоханці батька, Тамарі: «Раз вже у вас така гаряча любов, то приїжджайте, забирайте батька.

Ми не будемо заважати. Навіть речі його зберемо». Та в nаніці nокинула чат.Анна відправила збережені знімки екрану батькові на телефон, і підписала: «Тато, не будь слюнтяєм. Піди сам». Потім обняла мене і запевнила, що завжди буде поруч і не nокине мене ніколи. Сіли з нею поряд на дивані. Чекали, коли Артур прокинеться.Той прокинувся від дзвінка своєї Тамари. Поговорив з нею. Переглянув повідомлення від Анни. Одягнувся і пішов. Дочка із знущанням помахала йому ручкою. Через два дні заїхав за своїми речами.
Був чоловік і немає його.