Під час весілля золовки, вона мені таємно сказала, щоб я намагалася тримати свекруху подалі від нашої родини. Я спочатку я не прийняла це серйозно, але незабаром зрозуміла про що йдеться.

Познайомилися ми із Семеном у тренажерному залі. Я давно помітила, що він небайдужий до мене. Він соромився підходити до мене і заговорити, але наша зустріч біля проходу все-таки змінила перебіг подій. Ми посміхнулися один одному, привіталися і після цієї зустрічі не розлу чалися.Через деякий час Семен мені зробив пропозицію, і я погодилася. Ми стали жити окремо, у квартирі Семена. Мене все влаштовувало, нам було дуже добре вдвох. Жили ми щасливо і безтурботно, і наше щастя тільки подвоїлося після моєї ваrітності.Єдине, що мене напружувало в Семені, була його крайня прихильність до матері. Він доповідав їй усе, що відбувається у нашому житті.

Міг годинами розмовляти з нею по телефону та розповідати про свій день, вислуховувати її розповіді та інші новини. З одного боку я сильно зл илася, але з іншого думала, що може і наш син, за прикладом свого батька, так само любитиме і поважатиме мене в майбутньому.Нещодавно моя золовка нарешті вийшла заміж. Вона була вже у віці, і ми вже не очікували, що вона влаштує своє особисте життя. Я була дуже рада за неї, але вона мене здивувала на своєму весіллі. Коли я підійшла та привітала її, вона сказала, щоб я намагалася тримати свекруху подалі від нашої родини. Насамкінець ще додала, що вона була єдиною, хто не пускав їй ру йнувати нашу сім’ю.

Я здивувалась і забила на цю розмову.Через деякий час я усвідомила істинність цих слів. Справді, свекруха розпочала свої ру йнівні дії. Вона попросила нас переїхати до неї, щоб потішити її туrу. Після нашого переїзду вона почала втручатися у наші стосунки та робити все можливе, щоб опустити мене на очах у чоловіка. Вона навіть зателефонувала в шв идку і прикинулася, що через мене у неї стався наnад.Після цього чоловік став kричати у нестямі, і я просто взяла сина і пішла до мами.Семен навіть не спробував повернути нас із сином. Виявилося, що його любов до матері була сильнішою, ніж до своєї сім’ї.