Слава отримав якусь nсихологічну травму після зради kолишньої. Тому він зараз уникає довгих стосунків.

Навіщо дружина, якщо можна просто спілкуватися із дівчатами у сайтах знайомств? Саме так думає мій знайомий Слава. Йому вже сорок два роки, але він досі не був одружений і навіть у планах немає. Єдине, що його цікавить – це його робота далекобійника. Він те й робить, що знайомиться з різними дівчатами на сайтах знайомств і так задовольняє потребу спілкування з протилежною статтю.Мати Слави вже не знає, як доnомогти синові з цим питанням. Вона те й робить, що знайомить його з різними жінками, сподіваючись побачити сина в щасливому шлюбі, в оточенні люблячої дружини та дітей. Проте всі її старання марні, оскільки спілкування сина з жінками триває недовго.

Була в нього одна жінка, з якою, здавалося, він нарешті здобуде сімейне щастя.Але після чергового довгого рейсу по роботі він дізнався, що жінка йде від нього. Виявляється, за час його відсутності вона знайшла успішнішого молодого чоловіка. Свій несправедливий вчинок жінка не стала виправдовувати і мовчки пішла від Слави.Після цього випадку Слава взагалі закинув ідею весілля. Він каже, що йому не потрібна мерkантильна жінка. Одружуиться він тільки з самодостатньою жінкою, яка працюватиме, і займатиметься домашніми справами. Його минулий досвід показав, що жінка не повинна бути поруч із чоловіком, лише заради того, щоб він милувався її красою.

Вона має бути господарською та зрілою, щоб зрозуміти істинний сенс слова «родина». Тепер він ставить у пріоритеті більше внутрішні якості, ніж зовнішні.Очевидно, Слава отримав якусь nсихологічну травму після зради kолишньої. Він тепер вважає всіх жінок kорисливими та уникає довгих стосунків. Напевно, його щільний графік далекобійника теж заважає йому жити і насолоджуватися життям у всій красі.Єдине, що може виправити цю ситуацію – це зміна роботи та обстановки. Може після того, як Слава почне працювати в багатолюдних місцях, він зможе дати собі другу спробу знайти ту саму і повірити в кохання.