Всі дорікають нам у тому, що ми хочемо наро дити третю дитину. Але ми з чоловіком ухвалили правильне рішення та не пошкодували про це.

Володимир та Оксана одружилися у вісімнадцять років. До цього вони досить довго зустрічалися, але не планували розписатися. Однак ваrітність змінила перебіг подій. Оксана дуже хвилювалася, що Володимир може не прийняти її статки і піти від неї. Бідолашна дівчина не знала, яким чином повідомити цю новину партнеру, але несподівано Володимир сам здогадався.Одного прекрасного вечора він запросив кохану на вечірку, але вона відмовилася через сильну ну доту. Так і Володимир зрозумів, що дівчина ваrітна і був дуже щасливий від цієї новини. Він зробив їй пропозицію і сказав, щоб вона навіть не думала про аб0рт.

Незважаючи на радість Володимира, Оксана все ж таки сумнівалася — наро джувати чи ні, бо мріяла про вищу освіту. Володимир сказав, що після наро дження дитини вона займеться цим питанням, а тепер нехай насолоджується ваrітністю.У них наро дилася донька, і всі почали говорити, що шлюб буде недовгим. Усі твердили, що всі шлюби “за зальотом” мають нещасливий кінець. Проте Володимир та Оксана довели протилежне . Після наро дження доньки вони стали ще щасливіше і гармонічніше на виглядати.Через деякий час Оксана заваrітніла вдруге, і Володимир став ще щасливішим. Виявилося, вони чекають на довгоочікуваного для Володимира сина. Всі стали ще більше nліткувати про це сім’ї, і твердити, що дівчині слід спочатку відучитися, потім тільки заводити дітей щороку.

Час йшов. Вони виростили чудових дітей, проживаючи у щасливому міцному шлюбі. Діти виросли, а чоловік заробляли дружиною досить добре, забезпечуючи сім’ю всім необхідним. Дітям стало п’ятнадцять і чотирнадцять років, коли Оксана раптом дізналася, що стане матір’ю втретє.Вона повідомила про це Володимира і дітей, і всі були безмірно щасливі до поповнення сім’ї. Проте , nліткарі знову почали дорікати жінку, мовляв, вже стара для нової дитини, нехай займається вихованням своїх підлітків.Сім’ю не хвилює, хто і що каже. Вони щасливо проживають своє життя і дотримуються думки, що головне бути щасливим для себе, а не для інших.