Після nологів чоловік не хотів приймати свою дочку і підозрював мене в зр аді, але один випадок змінив його погляди назавжди

Чоловік був упевнений, що я повинна була наро дити сина, тому що у них в роду всі були сильні чоловіки, і ні у батька чоловіка, ні у дядьків немає сестер і дочок. Чомусь всі наро джували тільки хлопчиків. Але я намагалася пояснити чоловікові, що з rенетики стать дитини не передається, він мене не слухав. Нарешті я заваrітніла, і У ЗД показало, що у нас буде дівчинка. Чоловік став підозрювати мене в зр аді, а я мо лилася, хоч би наро дився хлопчик і ліkар на У ЗД просто помилився. Але наро дилася дівчинка, яку ми назвали Марією.

Перший час чоловік не підходив до дитини. Він продовжував думати, що я йому з кимось зр адила. І як спеціально, наша дочка пішла в мене, такі ж блакитні очі і світле волосся, а мій чоловік брюнет з карими очима.Минуло пару місяців, і чоловік нарешті заспокоївся. Я була рада, що він прийняв дитину і я бачила, як він щиро її любить. На першому дні наро дженні Марії у нас було повно гостей. Прийшли всі родичі чоловіка, які осудливо дивилися на мене і мою дочку. Чоловік помітив їх косі погляди, він підняв келих і сказав, що цей тост присвячує своїй дочці.

Хтось із натовпу вигукнув, що може це і не його дочка. Але чоловік гордо дивився на мене і сказав, що на 100% впевнений, тому що, коли Марії було 4 місяці, чоловік зробив тест на батьківство і вийшло, що він справжній тато. Всі родичі стали веселитися.Мене в цей момент ніби струмом вдарило. Так значить, чоловік не сам прийняв наро дження дочки і полюбив її, а тільки тому, що зробив тест і переконався в цьому? Тобто він до кінця мені не вірив, не довіряв і думав, що я зр адниця?