Батько прийшов до дочки на свято, а вона закрила перед ним двері. Адже у неї на те була занадто вагома причина

Олена після школи побачила в саду, як її тато гуляє за ручку з якоюсь чужою жінкою, а поруч з ними бігає маленька дівчинка. Батько здався зовсім іншим, якимось дядьком, якого Олена ніколи і не знала. А потім послідувало розлу чення батьків. Олена прибігла до квартири нової сім’ї батька і хотіла поговорити з ним: — Тату, я зовсім не прошу тебе повертатися назад до мами, я просто хочу бачитися з тобою. Олена згадувала ті дні, коли тато гуляв з нею по парку, вони веселилися, їли солодку вату.

А ввечері разом робили уроки і готувалися до завтрашнього дня. Все це зру йнувалося в одну мить. Тут з кухні вийшла нова дружина батька. Вона суворо подивилася на свого чоловіка і нахмурилася: — Я ж тобі сказала, якщо у тебе тепер нова сім’я, то про стару забудь. І мене не хвилює твоя дитина від першого шлюбу! — закричала жінка. Після цього сkандалу батько закрив двері прямо перед носом Олени. Дівчинка вибігла з під’їзду і йшла додому, мало не задихаючись від сл із. Минуло 8 років.

Олена вже закінчувала університет, у неї було абсолютно нове життя. Мама знайшла собі іншого чоловіка, і вони поїхали закордон. Олена жила в квартирі одна. Настав її день наро дження, прийшли всі друзі, подруги. Стали веселитися, включили музику. Раптом, у двері хтось постукав. Олена пішла відкривати, а на порозі стояв її батько: — Донечко, я все розумію, я був не правий. Я хочу все виправити. — Минуло 8 років … вже пізно щось міняти. З цими словами Олена закрила двері перед обличчям батька.